Interia i teledyski

w dziale Opera
pierzak napisał(a):

Mam problem z tym właśnie tematem. Na stronach Interii z teledyskami, kiedy chcę sobie jakikolwiek obejrzec to normalnie sobie na niego klikam, ale niestety nie ma żadnej reakcji. Nie otwiera się żadne nowe okienko... jednym słowem jakbym klikał w puste miejsce na stronie. W konsoli JavaScript pokazuje mi natomiast coś takiego:

Teledyski - INTERIA.PL
http://muzyka.interia.pl/teledyski/
Javascript URL thread: "javascript:openClip(10872,3535, -1)"
Error:
name: ReferenceError
message: Statement on line 1: Reference to undefined variable: openClip
Backtrace:
Line 1 of unknown script
openClip(10872, 3535, - 1);

Zaznaczam, że Java jest włączona i wszystkie takie tam dodatki, które powinny byc włączone.
Nie wiem czy mam cosik z Operą nie tak, czy wogóle bo ani IE ani FF też nie chce mi teledysków z Interii owtierac. W pracy natomiast chodzi mi wszystko pięknie. Szukałem już jakiś porównań ale nie wiem dokładnie co i jak mam szukac. Proszę pomóżcie, bo już mnie szlag trafia.

Zajec napisał(a):

Dziwne.. confused
Spróbuj po wejściu na http://muzyka.interia.pl/teledyski/ otworzyć źródło tej strony i powiedzieć, czy znajduje się tam fragment kodu:
function openClip(id, rosId, rorId)

Sam nie wiem, może coś wcina ci się w źródło, zanim dorwie je Opera i usuwa ten fragment? Jakiś pogram z założenia blkujący reklamy?

pierzak napisał(a):

Sorki, temat nieaktualny, nortonświrus był winien, właśnie go wyłącazyłem i już działa..... Teraz tylko gdzie znaleźc to coś co on mi blokuje.....