Problem z logowaniem i certyfikatami

w dziale Strony WWW w Operze
Erador1 napisał(a):

Witam.
Mam problemy z Operą (wersja 11.11). Wczoraj zostałem wylogowany ze wszystkich stron, na których miałem włączone automatyczne logowanie, i nie mogłem zalogować się z powrotem. Wyczyściłem ciasteczka, ale to nie pomogło. Przeinstalowałem przeglądarkę i teraz na każdej stronie logowania i po każdym kliknięciu w przycisk "zaloguj" pojawiają się takie komunikaty:
http://img29.imageshack.us/img29/2525/operaua.jpg
Oczywiście różnią się od siebie nazwami certyfikatu. Jak jeszcze wszystko działało, to takie okienka pojawiały się, fakt, ale bardzo-bardzo rzadko. Teraz wyskakują co chwilę i wygląda na to, że nie pozwalają mi się logować - na facebooka mogę wejść, ale tylko jeżeli nie zaznaczę "nie wylogowuj mnie" (inaczej przenosi mnie na stronę logowania), lubimyczytac.pl w ogóle nie reaguje na próby logowania, a lastfm.pl twierdzi, że mam problemy z ciasteczkami.
Ustawienia Opery są domyślne, tak jak zawsze miałem, czyli włączona jest akceptacja ciasteczek.

Dodam, że podobnie wygląda sytuacja na Chromie i FF ( na FF przynajmniej mogę się logować, choć też wyskakują te okienka z certyfikatami).

stivo85 napisał(a):

A sprawdź czy czasem nie masz przestawionej daty w systemie?

Erador1 napisał(a):

W życiu nie pomyślałbym, że to może mieć na to jakiś wpływ.
Jakimś cudem miałem ustawiony 2165 rok... Nie wiem dlaczego, w każdym razie teraz, po zmianie, wszystko działa. Dziękuję pięknie za pomoc. wink