problem z ,,wstecz"

w dziale Opera
ozon7 napisał(a):

Witam.
Od chyba wersjii 11.10 po daniu wstecz(nie zawsze tak robi ale dość często aby to było irytujące) opera najpierw przechodzi na poprzednią strone a za chwile(około 0,5s) z powrotem na strone na krórej dałem wstecz.
A od wersjii 11.01 opera wtrakcie używania sama się wyłacza i pojawia się formularz z wysyłaniem błedu. Ten sam formularz często także wyskakuje po prawidłowym zamknięciu opery. W wersjii 11.01 tak często opera mi się sama zamykała że musiałem przejść na firefoxa. w wersjii 11.00 tego problemu nie było a w wersjach 11.10 i 11.11 jest znacznie lepiej ale i tak 2-3 razy dziennie zamyka się nie wiadomo z jakiej przyczyny.
Wie ktoś jak rozwiązać te problemy??

winh8r napisał(a):

Nikt nie odpowiedzial a ja niewiele wniose: czysty reinstall i import ustawien, nie pomoze to format ;P

Ewidentnie z ta przegladarka ludzie maja rozne problemy, ktorych inni nie maja zaleznie od kompa i to jest ten problem. Odwiecznie pytanie: dlaczego firefox tego nie ma ?
A jaki maszy system ?

ozon7 napisał(a):

Dzięki ,reinstalka pomogła i problemy znikły.
Musiałem usunąć ustawienia opery i od nowa je ustawić.
Przy okazjii znikło kilka innych drobnych błędów.
Ustaliłem że błąd z cofaniem polegał na tym że w opera:config#UserPrefs|HistoryNavigationMode miałem
ustawione na 3 a powinno być 1.

winh8r napisał(a):

To dobrze, ja korzystam z instalcji typu usb (program i wszystkie ustawienia w określonym folderze) mimo to niestety miałem już tak że przeniesienie całego folderu "profile" przenosi również błędy, więc trzeba przenosić ręcznie konkretne ustawienia, przydać może Ci się też do tego bdb program Stu's OSIE do backupu (jest gdzieś na stronach opery/forach)
Chociaż "opera:config#UserPrefs|HistoryNavigationMode" ja mam na 3 bo tylko wtedy opera właśnie przy "wstecz" niepotrzebnie nie przeładowuje większości stron (nie powinno być też wtedy takiego zachowania jak opisałeś)