Jak wyłączyć wszystkie rozszerzenia na raz ?

w dziale Opera
maxkonrad napisał(a):

Chcę je wszystkie wyłączyć, bo ostatnio nie działa mi Opera tak jak powinna. Zawsze mam zainstalowaną jako drugą przeglądarkę Chrome i gdy coś nie chciało pójść w Operze, to w nim wyświetlałem stronę. Ostatnio jednak, chyba po aktualizacji Opery, wiele rzeczy przestało działać, tak że Chrome uruchamiam zdecydowanie za często. Być może powoduje to jakieś rozszerzenie, dlatego chciałbym je wszystkie wyłączyć i sprawdzić jak będzie.

A co nie działa? Np. tutaj: http://www.csd.toshiba.com/cgi-bin/tais/support/jsp/home.jsp po wciśnięciu "Download" powinny pojawić się jakieś opcje do wyboru, a nic nie ma.


Albo tutaj http://ce.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_drivers_bios.jsp?LNG=20&service=CE, również powinno być rozwijalne menu:

nieznajomywwa napisał(a):

Na operze 11.11 obydwie strony działają poprawnie, ale takie błędy czasem mogą się zdarzać przez noads lub urlfilter, sprawdź czy po wyłączeniu blokowania na tej stronie będzie działać normalnie.
A co do wyłączenia wszystkich to chyba najłatwiej wejść w menu>zarządzaj rozszerzeniami i przy każdym kliknąć wyłącz.

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by maxkonrad:

Jak wyłączyć wszystkie rozszerzenia na raz ?

Najprościej, jeżeli masz ich dużo, spowodować błąd krytyczny przeglądarki (--> crash) i potem wybrać uruchomienie bez rozszerzeń i Unite. Kiedyś było do tego rozszerzenie, "niestety" już nie działa.

A tak mi teraz przyszło do głowy, że przecież jak wyłączysz obsługę JavaScript (via F12), to przecież rozszerzenia również nie będą działać.

daroc napisał(a):

Tylko że jak strona ma listy uzupełniane w JavaScripcie, to cała strona nie będzie działać tak czy inaczej.

zielak007 napisał(a):

Domyślnie (chyba) rozszerzenia nie działają w trybie prywatnym.

maxkonrad napisał(a):

Originally posted by Saskatchewan:

A tak mi teraz przyszło do głowy, że przecież jak wyłączysz obsługę JavaScript (via F12), to przecież rozszerzenia również nie będą działać.Genialne w swej prostocie. Wystarczyło. Dziękuję.

daroc napisał(a):

Preferencje -> na pierwszej zakładce pierwsze pole rozwijane. Można ustawić tak żeby to okno było pokazywane przy każdym starcie przeglądarki. Raczej nie polecałbym twardego resetu Opery, bo różnie może być z jej ustawieniami.