Opera 8.02 kłopot

w dziale Opera
malcur napisał(a):

Zainstalowałem tę wersję, zarejestrowałem i... jest coraz gorzej. Obrazki na stronach wyświetla dużo wolniej od poprzedniej, ba czasem nawet części (losowo) nie chce w ogóle otworzyć, a dzisiaj zaczęło się coś nowego - regularny komunikat o niwmożności znalezienia serwerów poczty (łącze neostrada 2M wolne - i inne programy chodzą jak burza), co kilkadziesiąt sekund Opera się blokuje na kilkanascie sekund - ani pisać, ani przełączyć na inna stronę, ani przesunąć striony - w tym czasie zurzycie procesora skacze 0-11%.
Wczoraj, po raz pierwszy (używam Opery od 2-ch lat) zawiesiła się tak, że tylko restart systemu pozwolił na dalszą pracę.
System sprawdziłem - 0 wirusów, 0 addware, spyware, ...are.. nic.
Kumpel też mi mówił, że po przejściu na 8.02 ma jakieś kłopoty.
Czy to tylko moja szwankuje (reinstalacja) czy Wy też doświadczcie takich rzeczy?

lukjan napisał(a):

Witam

Ja też mam 8.02, i u mnie wszystko jest dobrze.

colargol napisał(a):

Do wczoraj byłem wyjatkowo bardzo zadowolony z 8,02 , ale juz nie jestem, ot poprostu zaczeły sie kłopoty i trwaja nadal. Ad rem otóż ni z tad i nowąd nagle przestały sie wyswietlać strony, owszem pocztę odbiera, mozna przeczytać ale żden link nie reaguje otwiera sie nowe okno , nawet wpisanie linku nie powoduje by sie strona otwarła. ba nawet zaczeła każde nowe okno otwierać na belce jakby nowa opere. to było wczorzj. Odinstalowałem wieć toi co było, usunąłem wszystko o operze z dysków , pobrałem nową od zera proces instalacji rozruchu i fikus, Nic sie nie zmieniło, a nie zmieniło sie teraz , nie otwieraja sie linki i strony w operze , natomiast link wywołany , wpisany w operze otwiera sie olbo w nakładce na IE Maxthon, albo w Avant, mimo iz opera jest głowna przegladarka/ tak jest w ustawieniach/ .Wiec zacząłem szukac na forum odpowiedzi na problem , owszem pisano o tym , ale żadna z recept tam zgłoszonych nie daje efektu, ot zaparła się ijuz. Mam wIN xP, 324RAM , 40gB DYSKI?3/ PROCEK pENTIUM iii 600mHZ, WIEC POWINNO CHODZIĆ BO PRZEZ DWA LATA Z oPERA NIE BYŁO PROBLEMU , ATERAZ PO POBRANIU 8.02 SA, I JESTEM TOTALNIE ZAKRĘCONY NIE POTRAFIĘ ROZGRYŻĆ CO JEST PRZYCZYNA, Aha firewall i antywir teraz odsrtawiony bo takie rady znalzazłem na forum /Poprzednio cały czas działoły i nie było problemu/ , wiec i to nie pomogło, ustawienia , zmiana konfiguracji itp i nic dalej droga jet taka ,lik\nk wpisany w ono opery / nie otwiera striony/ otwiera np, awast i tam sie wyswietla , w operze pokazuje sie nowe puste okno i nic,Moze ktoś wie jak to rozgryźć wiec prosze o wiadomość na Tlen -colargol@o2.pl

malcur napisał(a):

Podam konfigurację bo poprzednio nie dołączyłem XP P4 2.8 1Gb Radeon 9800. Chyba trzeba wrócić do poprzedniej wersji...

mirak.poczta napisał(a):

Od usunięcia 7.54 trafia mnie, bo 8.XX co chwile sie blokuje i nic nie wyświetla. Przekombinowałem juz chyba wszstkie możliwe ustwienia i brak mi juz pomysłu jak rozwiązać problem.