problem z pocztą

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
autra napisał(a):

od samego rana mam problem z odbieraniem i wysyłaniem poczty przez klienta w operze :/ co 5 minut wyskakuje mi tylko info, że nie mozna się połączyć z POP3 i że może to byc spowodowane problemami z siecią. mam kilka kont na różnych portalach, więc nie mogę tego zwalić np. na wp.pl ;] w związku z czym nie wiem czy to ja coś zepsułam (chociaż nic nie przestawiałam ostatnimi czasy) czy opera szwankuje czy co się dzieje?

yarecco napisał(a):

ja mam to samo, to chyba normalnie nienormalne w Operce:( zwykle pomaga restart Opery i wszystko chodzi ładnie.. oczywiście do czasu, kiedy znowu się powtarza sytuacja i znowu rstart pomaga...

skolman napisał(a):

te problemy to na wszystkich serwerach? losowo? tylko na jakims konkretnym? przykladowo onet fatalnie chodzil, usenet i poczta. napisz wiecej co i jak.

autra napisał(a):

juz wszystko działa, ale problem czasem lubi się powtarzać. i to na wszystkich serwerach, bo jak nie działa jeden, no to jasne, ze wina nie jest po mojej stronie. ale jeśli jednocześnie zawodzi 5 różnych serwerów, to chyba coś z operą jest nietak..

skolman napisał(a):

albo z firewalem smile
roznie z nimi bywa, moj na przyklad potrafi zepsuc wyswietlanie stron (gazeta, komputronik i pare innych). ja takze podejrzewalem opere. restart firewala pomaga. sprawdzcie jak jest w waszym przypadku.

autra napisał(a):

ale to by chyba było częściej? w ustawieniach firewalla nie grzebałam przed ani po problemach. z resztą poczta zaczęła się sciągać sama w pewnym momencie, również bez resetów i zmian ustawień czegokolwiek ;]

underhill_79 napisał(a):

Originally posted by skolman:

albo z firewalem smile
roznie z nimi bywa, moj na przyklad potrafi zepsuc wyswietlanie stron (gazeta, komputronik i pare innych).Outpost?

skolman napisał(a):

Originally posted by underhill_79:

Outpost?


zgadza sie