Opera Next 11.50 build 1054 z 22 czerwca 2011

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
ruszok napisał(a):

Pojawił się kolejny build. Wprowadza przede wszystkim nowy wygląd.

Highlights:
Brand new toolbar icon set
Brighter, softer colors for backgrounds and borders
Padding and alignment improvements
Updated status bar design and content
No more button borders in the address bar
The Home and Fast Forward buttons now optional
New "tab fold" attention state - no more blue blob
New window gradient for OS XPo zainstalowaniu nic mi się nie usunęło. Widać nową skórkę. Także to największa zmiana tego buildu. Ale trochę to wymaga dopracowania z tego co widzę.

DT Blog

PS. Kiedyś czytałem jak się pozbyć napisu MENU w przycisku po lewej. Do poprzedniego buildu tego napisu nie miałem [bo wyłączyłem]. Teraz niestety mam napis Opera Next i nie pamiętam gdzie to czytałem. Wiecie jak to zmienić? W skórce to było?

Morphdreamer napisał(a):

Originally posted by ruszok:

PS. Kiedyś czytałem jak się pozbyć napisu MENU w przycisku po lewej. Do poprzedniego buildu tego napisu nie miałem [bo wyłączyłem]. Teraz niestety mam napis Opera Next i nie pamiętam gdzie to czytałem. Wiecie jak to zmienić? W skórce to było?No właśnie teraz to sknocili i nie da się wyłączyć tego tekstu chyba, że przez edycję pliku graficznego. down
Ogólnie pomijając błędy i niedopracowane elementy to nowa skórka daje radę, tylko czemu znowu prawie wszystkie ikonki są monochromatyczne?

xAgaton napisał(a):

Originally posted by ruszok:

PS. Kiedyś czytałem jak się pozbyć napisu MENU w przycisku po lewej. Do poprzedniego buildu tego napisu nie miałem [bo wyłączyłem]. Teraz niestety mam napis Opera Next i nie pamiętam gdzie to czytałem. Wiecie jak to zmienić? W skórce to było?http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=613242&t=1308737703&page=1#comment5892262

ruszok napisał(a):

Originally posted by xAgaton:

http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=613242&t=1308737703&page=1#comment5892262


Opis dokładnie ten. Ale sposób już niestety nie działa.


Originally posted by Morphdreamer:

przez edycję pliku graficznego.


Dzięki za naprowadzenie. Zrobiłem sobie czerwone O 40x20 i jest gitara, a nie...
A edytowałem w photoshopie - zapisuje przezroczystość. W razie czego mogę udostępnić te 3 PNG do podmiany w skórce smile

netgrafik napisał(a):

Instaluja się Wam widżety w najnowszych builidach Opery 10.50 (zarowno w instalacji normalnej jak i portable)? Nie mogę żadnego zainstalować nawet po calkowitym wyczyszczeniu pozostalosci po poprzednich instalacjach Opery.

PlMichal napisał(a):

Ja mam problem z Operą, zaktualizowałem i teraz nie mogę z niej korzystać bo zaraz przy włączeniu zawiesza mi się ona na oknie i end.Bez reinstalacji chyba się nie obejdzie.

kowande napisał(a):

Od 11.50 nie działa mi Silverlight na rp.pl, vod.onet.pl oraz tvp.info raczej bez problemu. No good...