Nowy wygląd opery 11.50

w dziale Opera
terminatriks napisał(a):

Witam, piszcie jak wam się podoba nowy wygląd oficjalnej skórki opery.


Mi osobiscie się nie podoba i wolałem stary kafelkowaty wygląd, jedyny plus jest taki, że paski zajmują po kilka pixel mniej w każdą stronę, ale nowe ikonki są brzydkie, zbyt małe i słabo oddzielone od reszty, do tego jeszcze pasek na dole jakis bezjajowy (tez z turbo, unit, i synchro).
Chyba wracam do starej z 11.XX

Jak skórka z 11.50

Option Results Votes
Lepsza od 11.10 result bar - $percentage % 46% 11
Gorsza od 11.10 result bar - $percentage % 38% 9
Porównywalna result bar - $percentage % 17% 4
Total number of votes: 24

pgmost napisał(a):

Aja pimped
Tej używam w serii Opery 11 na Win XP
Zrobiona dla 11.10 na podstawie klasycznej 11.00 ale z dużo ładniej zrobionym speeddialem (+poprawka karolkuicha), w 11.50 też wygląda dobrze (prawie dobrze)

terminatriks napisał(a):

zawsze opera miała swój styl, teraz jest jałowa jak lisek lub chrome tylko że gorsza. Wygląda to jak skórka która ma 2 lata i jest w fazie beta - okropnie.


Mi niestety skórka 11.00 z poprawką nie działa, tj. kafelki się łaczą i wychodzi płytka ;-)

nieznajomywwa napisał(a):

Jak dla mnie ta jest lepsza niż w 11.10 ale i tak używam innej bo ta jest zbyt jasna.

matee napisał(a):

Wybrałem trzecią opcję, bo obie skórki są wg mnie w ok. W nowej nie podoba mi się nowy przycisk "+" obok kart oraz to, że karty mają mniejszą wysokość niż dotychczas. Na plus jest ładniejsza ikonka kosza oraz jasnoniebieskie podświetlenie w pasku adresu i pasku wyszukiwarek (przynajmniej na Windows 7 jest jasnoniebieskie, nie wiem jak w przypadku innych systemów).

daroc napisał(a):

Nowa skórka byłaby ok gdyby nie jednokolorowe ikonki w menu. Wcześniej po kolorze na pierwszy rzut oka widziałem co jest co, a teraz wszystko wygląda tak samo. Nie rozumiem dlaczego taka "chmurka" miałaby mi się kojarzyć z synchronizacją. Wcześniejsze zielone strzałki były dużo lepsze.

Tecza napisał(a):

Wie ktoś jak przywrócić stary wygląd zoomu (taki jak w 11.10)?

zielak007 napisał(a):

Shift+F12 → PrzyciskiWidok strony i przeciągnij pożądany przycisk na pasek. Natomiast ten niechciany kliknij PPM i wybierz Usuń z paska narzędzi.

webcm napisał(a):

Teraz jest moda na monochromatyczne ikony. NIE POPIERAM. Nie zgadzam się. Zapamiętujemy także kolory i kształt, zatem łatwiej odnaleźć opcję.