Link działa i nie działa jednocześnie

w dziale Opera
tysiek-1982 napisał(a):

Witam
Moja Opera Link, mój profil działa normalnie, tj. loguję się, mogę zmieniać, dodawać itd- oczywiście wszystko w profilu na stronie opera link.
Nie działa natomiast synchronizacja, jak klikam pokaż stan wyświetla się okno dialogowe "Uwierzytelnienie Opera Link nie powiodło się.", oczywiście sprawdziłem czy hasło jest ok, nawet specjalnie je zmieniłem w profilu, najlepsze że opera proponuje zalogowanie się, i po ręcznym podaniu hasła logowanie przebiega prawidłowo (nie ma info o nieprawidłowym logowaniu, okno dialogowe znika) i po ponownym kliku na wyświetl stan sytuacja się powtarza.
Zaczęło się od chwili kiedy nowa Opera udostępniła synchronizację haseł. W tym momencie odhaczyłem nawet to ale i tak to nie pomogło.

Oczywiście używam najnowszej opery 11.50

Medium napisał(a):

Originally posted by tysiek-1982:

Zaczęło się od chwili kiedy nowa Opera udostępniła synchronizację haseł.


Oooo!!! To znaczy, że może powstała jakaś logiczna pętla i zmiana hasła w Opera Link jest w konflikcie z hasłem tam zapisanym?
Mam mieszane uczucia co do synchronizacji haseł, choć już doznałam przykrości z powodu braku dostępu do nich (awariua mego kompa).
Jestem za tym, by hasła nosić ze sobą na pendrivie (plik wand.dat), a używaną Operę ustawiać tymczasowo na czytanie haseł z podłączonego pendriva smile

tysiek-1982 napisał(a):

No racja z tymi hasłami, ale mimo "odhaczenia " synchronizacji haseł, nadal nie działa
Oczywiście zmieniłem hasło kilka razy przez stronę Link

Medium napisał(a):

Okazuje się, że już mamy doświadczenia z nieprawidłowym działaniem menedżera haseł i to niezależnie od synchronizacji.
Proponuję najpierw zrobić kopię pliku wand.dat na wszelki wypadek, bo to ważna baza osobistych danych.

Następnie spróbuj ponownie skonfigurować Opera Link, tzn. zalogować się na swoje konto tak samo, jak do My Opera. Do trzech razy sztuka. A potem to już chyba zgłaszać bug:
https://bugs.opera.com/wizard/