Opera Mini Symbian

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
kuubczan napisał(a):

Witam, mam Nokie N78 i korzystam z obu przeglądarek Opery(najnowsze wersję) - Mini i Mobile. Mam pytanie do osób korzystających z Opery na platformie Symbian(i nie tylko), otóż:
1.(dot. Opera Mini i Mobile) Jeśli chcecie wpisać tekst np. w pasek wyszukiwarki, to czy u was też jest tak, że jeśli wybiorę Edytuj i za dosłownie moment zacznę wpisywać tekst to początkowe literki znikają? Dzieje sie to na każdym trybie pisania czy to na abc czy t9.
2.(dot. Opera Mini) Ostatnie już pytanie: czy da sie ustawić żeby podczas pobierania aplikacji java, NIE otwierała sie systemowa przeglądarka i dopiero wtedy pobierał sie plik, tylko pobierał sie przez Operę?

Mam nadzieję iż ktoś odpowie na moje pytania,
czekam z niecierpliwością.
Pozdrawiam.

smyru napisał(a):

Originally posted by kuubczan:

2.(dot. Opera Mini) Ostatnie już pytanie: czy da sie ustawić żeby podczas pobierania aplikacji java, NIE otwierała sie systemowa przeglądarka i dopiero wtedy pobierał sie plik, tylko pobierał sie przez Operę?Nie, nie da się. Choćby ze względu na potencjalną obecność w JADzie podpisów cyfrowych do plików JAR, pliki takie, powinna obsługiwać platforma.