Wyszukiwarki obok paska adresu - 11.50 i nowy problem

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
PROsaciek napisał(a):

Witam,
po zainstalowaniu nowej Opery i zmianie skórki pojawił sie problem, mam nadzieję, że uda mi sie go opisać w miarę czytelnie.
Otóż gdy wpisuje cokolwiek do paska wyszukiwarki pojawiaja się propozycję, we wczesniejszej wersji opery gdy podpowiedz byla tym czego szukałem poprostu klikałem strzałką na klawiaturze w dół o np dwie pozycje jesli druga była tym czego szukałem i klikałem enter, zawsze używam google wiec wszystko było ok bo google to domyslna wyszukiwarka, od razu przechodziło do wyników szukania. W nowej wersji Opery wygląda to tak ze kiedy wpisuje jakies hasło w pasek wyszukiwarki i znowu jest to druga podpowiedz to niestety po kliknieciu dwa razy strzałki w dół zamiast wybrac mi druga podpowiedz opera zmienia przegladrke z google na druga na liscie w moim przpadku Bing. Jest to bardzo denerwujące, jakoś nie mam nadziei ze uda sie to rozwiazac na forum, ale spróbuję...jeśli trzeba mogę wkleic screena.

Pomóżcie, pozdrawiam.

matee napisał(a):

Też mnie to irytuje, ale obawiam się, że nie da się tego zmienić w opcjach przeglądarki. Po raz kolejny panowie z Opery postanowili zmienić nasze przyzwyczajenia. Teraz musimy nauczyć się, żeby naciskać strzałkę do góry a nie w dół.

Bonecrusher1 napisał(a):

Mam nadzieję, że ktoś znajdzie sposób jak to zmienić. Przejrzałem opera:config i nie znalazłem nic co pomogłoby uporać się z tą dziwną zmianą :<

Saskatchewan napisał(a):

A moim zdaniem, ta "dziwna zmiana", to po prostu błąd, który wymaga zgłoszenia.

andol napisał(a):

To jest błąd, usunięty zresztą w najnowszej wersji poglądowej Opera Next. Poprawka powinna znaleźć się też w następnej wersji stabilnej Opery.