Poszukuję rozszerzenia jak Fox Splitter dla Firefoxa

w dziale Opera
morus12 napisał(a):

Witam, poszukuję rozszerzenia do najnowszej Opery jak Fox Splitter dla Firefox, lub możliwość otworzenia kilku osobnych okien Opery. Obecnie gdy włączam Operę drugi raz pojawia się jedynie nowa karta a nie nowe okno.

Posiadam system Windows 7 32 bit po angielsku i nie wiem jak zmienić sprawdzanie pisowni na polski.

morus12

zielak007 napisał(a):

PlikNowe okno lub Ctrl+N. Dodawanie słownika.

Saskatchewan napisał(a):

Można też się pobawić w niezmaksymalizowane karty. Najlepiej Menu > Preferencje > Zaawansowane > Mysz i klawiatura > Włącz skróty jednoklawiszowe i wciskać klawisz '5', aby przywrócić/zmaksymalizować kartę. Ewentualnie gestem myszy góra-prawo, albo skonfigurować własny skrót.

Jeśli chodzi o automatyczne rozmieszczanie kilku "podokienek" obok siebie poziomo lub pionowo, to możesz poczytać tutaj: http://my.opera.com/dude09/blog/quick-tile-with-windows-panel (ale to raczej tylko jeśli lubisz się bawić w edytowanie plików konfiguracyjnych).

I żeby nie było wątpliwości - rozmiar każdego podokienka musisz zmieniać ręcznie (podejrzewam, że w Fox Splitter powiększanie jednego obszaru, powoduje zmniejszanie drugiego).

Originally posted by morus12:

Posiadam system Windows 7 32 bit po angielsku

Upewnię się jeszcze: Operę masz po polsku? Jak coś, to: Menu > Settings > Preferences i na dole Select your preferred language for Opera and webpages > wybierasz polski.

stivo85 napisał(a):

W Przyciskach w sekcji Przeglądarka jest przycisk Rozmieść - może o coś takiego chodzi?

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by stivo85:

przycisk Rozmieść

Nie wpadłem na to doh. W odnośniku który podałem jest za to napisane jak "rozmieścić" tylko wybrane okienka/karty, bo domyślnie, rozmieszczane są wszystkie niezminimalizowane.