Szybkie wybieranie - pomijanie stron

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
mat3377 napisał(a):

Witam, używam opery 11.50 na PC i opery 11.10 na telefonie (LG P500). Na desktoptowej przeglądarce mam ustawione 9 stron w szybkim wybieraniu. Ale przy próbie synchronizacji tych stron na telefonie z Operą Mobile (w operze mini jest to samo), pomijane są następujące strony:

http://forum.android.com.pl
http://nk.pl
http://www.lg-p500.ruPoprostu miejsca te zostają puste. Czy to wina stron czy problem tkwi w czymś innym?

Z góry dzięki za pomoc.Ryszard napisał(a):

Nie wiem w czym tkwi problem ale mam podobnie.
Opera komputerowa i komórkowa mają nieco inne strony szybkiego wybierania. I tu i tu czyste instalacje, synchronizacja cały czas włączona.

volumepl napisał(a):

Problem istnieje od wersji 5 (konkretnie od pierwszej bety) i do tej pory nie został rozwiązany. Jak zrobić, żeby przy synchronizacji przenosiły się strony szybkiego wybierania? Należy przenieść strony ze speed diala do folderu "Opera Mini" widocznego w menu zakładek Opery desktopowej lub w pierwszej kolejności zsynchronizować szybkie wybieranie z telefonu.

nordic44 napisał(a):

Mam podobnie. Część stron po synchronizacji w najnowszej Operze Mobile (Android) została pominięta w tym między innymi (o ironio) strona "My Opera".
Chciałbym zapytać apropo's strony szybkiego uruchamiania, czy ktoś posiada jakaś wiedzę na temat wprowadzenia w przyszłości całkowitej listy skrótów do stron - w wersji mobile? Troszkę wstyd być za konkurencyjnymi rozwiązaniami (nawet wbudowana przeglądarka na Androidzie ma bodaj nieograniczoną liczbę dodawanych stron w szybkim uruchomieniu).