Opera 11.50 i problem z reklamą na filmweb.pl

w dziale Strony WWW w Operze
piotrek200 napisał(a):

Witam
W internecie jest kilka tematów poświeconych temu problemowi, ale chyba żaden nie został rozwiązany. Wchodząc na filmweb wyskakuje reklama z przyciskiem "przejdz do Filmwebu". Po jej kliknięciu strona odświeża sie, ale reklama zostaje dalej i tak bez końca. Problem prawdopodobnie jest z Operą, ponieważ na Firefoxie strona działa normalnie. Co poradzicie? smile

filip3434 napisał(a):

Jakiego blokowania reklam używasz? Polecam ulrfilter http://my.opera.com/karolkuich/blog/opera-adblock

A co do samego filmweb, to ta strona średnio działa pod Operą, np galeria z filmu

krzym1 napisał(a):

Pojawiła się nowa reklama na filmwebie i teraz nawet akceptowanie wszystkich ciasteczek nie pomaga sad

Dawniej miałem taki problem więc zaznaczyłem akceptowanie ciastek z strony na której jestem. Lipa bo nawet ff 3.6 sobie z tym radzi, coś opera strasznie często ma takie problemy, poczakam na wersje 12, jak dalej nie znikną niektóre problemy to niestety trzebędzie się przesiaść na coś innego...

zielak007 napisał(a):

Gdzie jest ta nowa niezniszczalna reklama na Filmwebie? U mnie przedłużenie ważności ciasteczka welcomeScreenNew skutecznie zapobiega wyświetlaniu reklamy, o której mowa w tym wątku.

sirsimon napisał(a):

Zgadzam się, problem ten występuje. Co więcej, wydaje mi się, że nie zawsze jest problem z pominięciem reklamy. Też szukam rozwiązania ale nie udało mi się do tej pory go znaleźć.

Łukash napisał(a):

Spróbujcie tak jak pisze zielak007 w pref dla witryny :Zaakceptować ciastka ,nie usuwać nowych ,a dla welcomeScreenNew ustawić rok np 2015 w polu "Wygasa".
A te filtry używa AdMuncher na stronce i wcina reklamę.

Może da się je zaimportować do Opery.