Dostosowanie zakładek na pasku zakładek (opera 11.50)

w dziale Opera
adiwa9 napisał(a):

Chciałbym dostosować swoja opere podobnie jak Google chrome czy Firefox chodzi mi o pasek zakładek. W chromie na pasku zakładek mam ustawione parę folderów (podpisane kategoriami) i w nich znajdują się stronki które mam poukładane wedle swojego uznania i tutaj mam problem w operze otóż gdy klikam na stronkę i chce ja przenieść wyżej po prostu nie idzie próbowałem poukładać je sobie w zakładka a potem przypiąć do paska zakładek ale tam przeciągam ale pozostaje w starym miejscu. Proszę o odpowiedz z góry dziękuje.

Ps. Jeśli będzie chcieli mogę podrzucić parę screenów

I jeszcze jedno w chromie czy Firefox gdy kliknąłem na pasku zadań w folder to gdy chciałem przejść do następnego wystarczyło ze najechałem myszka a w operze działa jak w IE czyli każdy folder muszę kliknąć niema jakiegoś ustawienia na to? I dlaczego opera bierze więcej pamięci od chroma i czy opera ma zamiar wprowadzić otwieranie każdej karty ze stronka w osobnym procesie?

andol napisał(a):

Originally posted by stivo85:

AD 1. W Operze zawsze było sortowanie alfabetyczne i nie wydaje mi się, żeby można było ustawiać sobie tak jak chcesz w folderach.O to chodzi?

stivo85 napisał(a):

No tak, panele.. W sumie coś mi świtało, ze jest coś takiego, ale w Menedżerze zakładek nie znalazłem, a do panelu nie zajrzałem, bo tam się tej opcji nie spodziewałem.
W takim razie zmieniam zdanie AD 1.

stivo85 napisał(a):

AD 1. W Operze zawsze było sortowanie alfabetyczne i nie wydaje mi się, żeby można było ustawiać sobie tak jak chcesz w folderach. andol pokazał gdzie się to zmienia wink
AD 2. Nie ma takiego ustawienia.
AD 3. W Operze zarządzanie pamięcią lekko szwankuje, mimo kolejnych prób i fixów. Może kiedyś będzie lepiej.
AD 4. 1 karta = 1 proces? Nie zanosi się na razie, a osobiście zawsze mnie ten bajer drażni..

andol napisał(a):

W menedżerze zakładek też to jest (w domyślnej konfiguracji). smile

stivo85 napisał(a):

Fakt, ale bardzo niepozorne, dlatego mi umknęło. A może po prostu jestem przemęczony po podróży.
Czekamy na wizytę autora wątku.

mrpiter napisał(a):

Originally posted by adiwa9:I jeszcze jedno w chromie czy Firefox gdy kliknąłem na pasku zadań w folder to gdy chciałem przejść do następnego wystarczyło ze najechałem myszka a w operze działa jak w IE czyli każdy folder muszę kliknąć niema jakiegoś ustawienia na to?Mnie też to strasznie drażni. Naprawdę nie da się nic z tym zrobić? To jest tak oczywista wada aplikacji, że aż dziw bierze, że nie zostało to poprawione i nie ma jakiegoś ustawienia, które by to zmieniało.

Może da się jakoś pogrzebać w plikach od aplikacji i zmienić jakąś wartość?