Opera na wierzchu

w dziale Opera
kornelcio napisał(a):

Witam,
mam następujący "prblem" z Operą. Otóż Opera ZAWSZE jest na "wierzchu", przez co musze ja za każdym razem minimalizować, aby uruchomić inne programy lub dostać się do paska menu.

blad.jpg

Na tym obrazu widać, że pasek menu jest wyraźnie "pod" Operą.

Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

P.S. Używam Opery 8.5

adas napisał(a):

A to napewno Opera samo to zrobiła? Ja sobie strzelę, że w tym menadżerze okien (cokolwiek to jest) ustawiłeś aby ona była zawsze na wierzchu.
Albo spróbuj ją zmaksymalizować - bo chyba teraz nie jest.

kornelcio napisał(a):

Originally posted by adas:

A to napewno Opera samo to zrobiła? Ja sobie strzelę, że w tym menadżerze okien (cokolwiek to jest) ustawiłeś aby ona była zawsze na wierzchu.Chyba nie, bo nic nie przestawiałem, ale nie jestem pewny, a na dodatek tylko Opera tak mi się zachowuje

Originally posted by adas:

Albo spróbuj ją zmaksymalizować - bo chyba teraz nie jest.Nawet jak Opera jest zmaksymalizowana, to tak się dzieje. Zmniejszyłem rozmiar, żeby pokazać, co się dzieje z menu (aha: w menu mam włączone autoukrywanie, a Opera wysunięte menu przysłania).

patpi napisał(a):

to nie jest zalezne od Opery, nie moze byc. To zalezy od menadzera okien. Nie wiem co Ci sie samo popsulo w Windowsie, Windows tak poprostu ma bigsmile

saranis napisał(a):

Witam
Wlacz w opcjach Paska Start tam gdzie wlaczyles jego autoukrywanie, rowniez "Zawsze na wierzchu"
Windowsowy pasek tak dziala, jesli nie jest zaznaczone zawsze na wierzchu, to moze wysuwac sie POD innymi oknami (zazwyczaj pod aktywnym oknem).
bigsmile

kornelcio napisał(a):

ok, wszystko byłoby w porzadku, ale...
nie wiem, czy wspomniałem, ale też kombinacja ctrl+tab do przełączania programó powoduje przełączenie między programami, działa, ale każdy program, który włącze jest "pod" Operą.
Aha: po restercie już tak się nie dzieje... :/