Wyłączenie grupowania kart

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
narvego napisał(a):

Witajcie smile

Mam nowa Opere (11.50) po przesiadce z 10.62. Bylaby fajna, gdyby nie jedna iście irytująca i przyprawiajaca o biala goraczke rzecz - Grupowanie kart. Ggdy porzadkuje sobie kilka otwartych kart przesuwajac ich kolejnosc od lewej do prawej, bardzo czesto kilka z nich zgrupuje mi sie w jednej karcie z dodana jakas strzalka, ktora musze nastepnie rozwijac aby moc kliknac w tamte karty czy je zamknac :-/

Nigdzie nie moge tego dziadostwa wylaczyc. Chce pasek kart po staremu, bez jakiegos grupowania. Utrudnia mi to zarzadzanie przegladaniem wielu stron i bardzo mnie spowalnia, nie mowiac juz o poniesionych nerwach ;-)

Jak wylacza sie cos takiego? Szukalem po opcjach, i opera:config, ale nie umialem znalezc.

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by narvego:

Wyłączenie grupowania kart

Niestety, nie da się sad. Musisz po prostu uważać, żeby przy przesuwaniu kart nie upuszczać ich na inne, tylko żeby najpierw karta pod spodem "przeskoczyła" na bok.

narvego napisał(a):

Nie da sie?

Pozostaje miec wiec nadzieje, ze w ktorejs kolejnej wersji programisci dadza uzytkownikowi do wyboru ta opcje. Bo poki ci, tworcy Opery coraz bardziej staraja sie myslec za uzytkownika, tak jakby on sam nie potrafil, a oni wiedzieli lepiej, co chce, a czego nie chce.

A ja sam poki co zdecyduje, czy wracam do starej (i lepszej) 10.62 albo... czy przejde sobie do konkurencji. Bo niestety z ta opisana wyzej "tortura" zyc nie potrafie, nerwow szkoda. Przegladarek jest w koncu od groma. Ahoj i dziekuje!

pgmost napisał(a):

Możesz tak:
jak już ci wskoczy karta na kartę czyli masz stos to Prawy Przycisk Myszki na nagłówek kart --> "stos kart" i "rozdziel karty" (ewentualnie "zamknij stos")

filip3434 napisał(a):

Czy nadal nie ma możliwości wyłączenia stos kart? Bez przesady jakieś inne duperele można zmieniać, a takiej funkcji nie?

chocimir napisał(a):

Hmm… można by zrobić rozszerzenie do ciągłego rozdzielania stosów.

Saskatchewan napisał(a):

Takie rozszerzenie już powstało, tylko że nie trafiło do oficjalnego katalogu: http://my.opera.com/BS-Harou/blog/show.dml/51321712#comment95868172