Oznaczenie SPAM w poczcie

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
markkrot napisał(a):

W poprzedniej wersji jak przychodziła poczta, która była SPAM-em po zaznaczeniu wiadomości jako SPAM to adres z którego porzyszła wiadomość był jakoś "wewnętrznie " zapamiętywany jako SPAM. Przy następnym e-mailu z danego adresu (wcześniej oznaczonego jako SPAM) automatycznie był oznakowany jako śmieć.W wersji 11.50 przychodząca poczta spamowa nie ma takiego oznakowania i cały czas jest jako nowa wiadomość (bez oznaczenia jako SPAM).Czy to się jeszcze gdzieś ustawia???

chocimir napisał(a):

U mnie mimo nieustannego oznaczania „wiadomości reklamowych” od dostawcy poczty (o2), Opera nie chciała ich włożyć do spamu. Czy u ciebie jest podobnie? Odpowiadając na pytanie:
Prawoklik na Spam → Właściwości → Dodaj kryterium.

markkrot napisał(a):

No tak! w zasadzie można robić tak jak napisałeś. Ale w poprzedniej wersji wystarczyło, że w poczcie przychodzącej kliknąłem na daną wiadomość jako SPAM i jak przyszła na drugi dzień wiadomość od tego samego nadawcy to Opera zapamiętywała wcześniejsze ustawienia i automatycznie "wyrzucała" mi tę wiadomość do folderu SPAM.Niestety moja Opera obsługuje obecnie 5 kont i powoli tracę cierpliwość czytając po 20 e-maili-reklam banków i innych śmieci.