Problem z zakladką

w dziale Opera
Jagoda napisał(a):

Gdzies w okolicy paska adresu(juz sama nie pamietam czy nad czy pod)mialam mozliwosc dodawania stron do zapisania jako ulubione lub zakladki-ktos usunal mi panel i nie moge dojsc do ładu,wszystkie mozliwosci przeszukalam i nie wiem jak to przywrocic.Jak juz klikne "dodaj"pod zakladka z lewej str(bo tam mam rozmieszczone panele)to z kolei nie mam mozliwosci wyboru gdzie chce to zapisac.Dawniej byl tam przesuwajacy sie pasek i moglam wybrac,czy zapisac w danym temacie czy na osobnej zakladce.Teraz nie ma tego wyboru,jest tak jak na screenie.Prosze o pomoc!Z gory dziekuje.cry

[img]http://img78.imageshack.us/img78/252/opera9vp.th.jpg

archetwist napisał(a):

Nie wiem jak możesz mieć "usunięty" panel zakładek, skoro potem piszesz, że dodajesz zakładki spod panelu, ale mniejsza z tym.

Każdy z paneli możesz włączyć lub wyłączyć poprzez menu Narzędzia -> Wygląd -> karta Panele.

Dodawać zakładki możesz też przez menu główne.

Ostatnia sprawa: wygląd i funkcjonalność okna dodawania zakładki zmieniły się od wersji 7.54. Nie utraciłaś bynajmniej możliwości wyboru miejsca zapisu zakładki. Wskazujesz to miejsce w drzewku folderów zakładek, które zaprezentowałaś na zrzucie. Co prawda opcji "Dodaj tutaj" już nie ma, ale okno "Dodaj do zakładek" proponuje zawsze ten folder, w którym wybrano to właśnie polecenie. Jeśli klikniesz "Dodaj do zakładek" np. wewnątrz folderu "Portale", to Opera zaproponuje Ci dodanie zakładki do tego folderu.

adas napisał(a):

A zrzut to chyba miał być taki wink http://img78.imageshack.us/img78/252/opera9vp.jpg