Skrzynka 30gb - to możliwe ale potrzebne jest zaproszenie

w dziale Po godzinach
krato napisał(a):

Serwis 30gigs.com oferuje skrzynkę, którą sam określa jako "wszystko w jednym" .... artykuł jest na stronie http://di.com.pl/news/11509,1.html i jestem za tylko że nie mam zaproszenia mam nadzieje że ktoś będzie tak miły i zaoferuje mi je (a to forum jeszcze nigdy mnie nie zawiodło ) obiecuje że jak dostanę takowe komuś z tego forum oddam swoje i takim oto łańcuszkiem każdy z tego forum kto bedzie chciał będzie mógł takie konto uzyskać - chyba nie taki zły pomysł
P.S> Zaproszenie ewentualne prosze kierować na Priv message . Z góry dziękuje

krato napisał(a):

Ponieważ w pożniejszym czasie te artykuły na DI będą płatne umieszczam treść artykułu :


Serwis 30gigs.com oferuje skrzynkę, którą sam określa jako "wszystko w jednym" - czyli miejsce przydatne dla webmasterów, osób poszukujących wirtualnych dysków i użytkowników potrzebujących anonimowego e-maila.


Czy 30 GB to mało? Prawdopodobnie większość użytkowników nigdy nie zapełni nawet części tej powierzchni. Mimo to autorzy 30gigs.com zapewniają, iż serwis może w przyszłości oferować jeszcze przestronniejsze skrzynki - 50-gigowe, a być może wręcz 100-gigowe.

Do tego skrzynka wyposażona jest w mechanizmy filtrowania, książkę adresową oraz system przeszukiwania.

Póki co, 30gigs.com zastrzega, iż serwis jest w fazie beta - cały czas prowadzone są prace nad jego ciągłym doskonaleniem.

Jednakże, nie każdy będzie mógł skorzystać z usług serwisu. 30gigs.com wzorem GMaila postanowiło "częstować" skrzynkami jedynie poprzez zaproszenia od innych użytkowników usługi.

Co więcej, niektórzy internauci zwracają uwagę, iż nie do końca jasna jest polityka prywatności serwisu.

szyk napisał(a):

http://30gigs.com/invite/ - powinno się przydać. smile