mail w k770i

w dziale Po godzinach
grzejnik32 napisał(a):

Dzień dobry. Ma ktoś k770i z skonfigurowanym klientem email. A pocztę ma na o2.pl. Podacie mi ustawienia zabezpieczone? Znalazłem na necie tutaj:zapytaj.com.pl/Category/007,027/2,9432179,email_w_telefonie_czytaj_opis.html. Ale tu gościu opisał o programie pocztowym na kompa (najwidoczniej nie zrozumiał pytania). Pisałem do o2.pl ale nie obsługują supportów dla telefonów komórkowych :'(. Mam nadzieję że na tym forum znajdzie się jakąś dobra dusza ktora napisze mi te ustawienia zabezpieczone smile.

grzejnik32 napisał(a):

szyfrowane przy użyciu protokołu ssl

grzejnik32 napisał(a):

oh my god yes wcześniej miałem domyślne i serwery wych i przych ust na ssl. Wczoraj pisało mi nie znaleziono serwera. Teraz siekłem ssl. I jest zabezpieczone.

zielak007 napisał(a):

Najpierw wyjaśnij co rozumiesz przez "ustawienia zabezpieczone"?
To jak masz skonfigurować klienta poczty jest podane na stronie pomocy. Komputer, telefon czy zegarek — ustawienia są identyczne.

grzejnik32 napisał(a):

ale nie mogę wysyłać cry

Ryszard napisał(a):

Chodzi o "wbudowanego" kienta?
Mam skonfigurowane konto od dostawcy kablowego internetu. Ale bez zabezpieczenia. Po włączeniu zabezpieczeń wywalało błąd - nie zarejestrowany certyfikat czy jakoś tak.
Tego klienta używam bardzo sporadycznie. Normalnie używam gmaila przez OperęMini.

grzejnik32 napisał(a):

dobra. Jadę na nieszyfrowanej.

grzejnik32 napisał(a):

Bo jak sprawdzam pocztę i mam nowego maila to mi się on sam pobiera i pyta czy nadawcę dodać do znajomych adresów. Jak to wyłączyć?

grzejnik32 napisał(a):

może ktoś zamknąć bo wchodzę przez OM. I trochę dziwnie stronę wyświetla.