Opcja szukaj nie działa.

w dziale Opera
iroset napisał(a):

Po wejściu na stronę główną mojej Opery (szybkie wybieranie) nad obrazkami ulubionych stron znajduje się pasek wyszukiwania. Za każdym razem gdy coś na niego wpisałem (na ten pasek w rogu u góry po prawej też), przekierowywało mnie na allegro. Wszedłem w opcje i usunąłem wyszukiwarkę allegro. Wtedy na miejsce allegro wskoczyło google. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że gdy wpisze w okienku jakąś fazę i nacisnę enter (lub lupę) nic się nie dzieje. Co zrobić, żeby wczytywało mi wpisaną fazę?

iroset napisał(a):

Tak było ustawione cały czas, jednak nie działa. Wyszukiwarka jest na stronie głównej, po wpisaniu do szybkiego wybierania jakiegoś tekstu, wyświetlają się słowa często wyszukiwane (jak w google), jednak po naciśnięciu enter opera nie reaguje, tak jakby było to po prostu zwykły obrazek.

pgmost napisał(a):

Masz tam w opcjach/szczegółach dla Googli zaznaczone "metoda POST" ? Jeśli tak - odznacz

iroset napisał(a):

Cały czas było odznaczone, czyli ta rada odpada sad

Saskatchewan napisał(a):

A w szukajce na pasku adresu działa, czy nie działa confused? Możesz usunąć wyszukiwarkę Google i dodać ją ponownie ręcznie (wchodzisz na http://google.pl , klikasz PPM na polu wyszukiwania na stronie i wybierasz opcję Utwórz wyszukiwarkę).

iroset napisał(a):

Wielkie dzięki! Pomogło smile