Zapisywanie poprzez IE lub FF

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
symeon napisał(a):

Mam taki dziwny pomysł na funkcję opery. Wiadomo że IE i FF radzą sobie lepiej z zapisywaniem stron na dysku, więc gdyby zrobić coś takiego, aby dorobić przycisk do opery by zapisywała strony poprzez moduł zapisywania stron IE lub FF.
Chodzi mi o to, aby nie był uruchamiany IE ani FF, tylko ta część do zapisywania stron. dałoby się cosik takiego wykombinować ?

Jakub81 napisał(a):

Nie próbowałem tego, ale...

http://www.neowin.net/forum/index.php?showtopic=335751

symeon napisał(a):

sprawdziłem, niestety nie zapisuje tak jak jest opisane. Zapisuje normalnie w formatach jakich domyślnie zapisuje opera, bez możliwości zapisu jak IE. Może jest gdzieś w ustawieniach, ale ten progrm jest napisany w jakimś tak koślawym języku że czciąka wygląda jakby była tylko i wyłącznie z ogonkami ( turecka jakaś chyba).
Nie chcę klikać na jakieś ikonki, których znaczenia nie znam w folderze tego progsa, bo jeszcz sformatuje dyski wszystkie bigsmile .

Na tym >>> http://img124.echo.cx/img124/525/page2chm8bh.png <<< zrzucie widać że się chyba da, ale jak ?

PS. Zresztą innym też nie działa, jak można sie przekonać po komentarzach.

yarecco napisał(a):

Potwierdzam, że ten program nie wnosi nic nowego do sposobu zapisywania stron.. nie dość, że nadaje plikom nazwy wzięte z kodu a nie tytuły stron to jeszcze zapisuje wszystkie pliki tak jak opera, czyli razem z plikiem html i obrazkami w jednym folderze, mozna sobie wyobrazić jak wygląda pulpit po zapisaniu takiej strony z obrazkami:) IE przynajmniej tworzył osobny folder na obrazki i pliki strony.
Moim zdaniem ten programik jest totalnie bezuzyteczny bo robi to samo, co Opera.