Problem z ładowaniem niektórych stron.

w dziale Opera
jedrzej1 napisał(a):

Witam
Opery używam od kilku lat i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony bo nie natrafiłem na problem z którym nie umiałbym sobie poradzić. Od paru dni jednak dzieje się coś dziwnego - poszczególne strony nie chcą się załadować, a opera w trakcie tego procesu zawiesza się i nie reaguje na polecenia. Wtedy trzeba ją zamknąć menadżerem zadań. Co do tych stron to jak narazie mam pewność odnośnie trzech - nie działa mi strona banku ing, poczta o2 (ale tylko w nowej szacie graficznej - na innym koncie, gdzie mam ustawioną starą działa bez zarzutu), a także demotywatory.pl (tylko jak kliknę na jedno konkretne zdjęcie żeby odpalić je w osobnym oknie). Pasek ładowania za każdym razem dochodzi do pewnego momentu i po prostu staje. Nie wiem co z tym zrobić, próbowałem reinstalacji (wraz z usuwaniem wpisów w rejestrze), ale bezskutecznie. Proszę o pomoc.

Medium napisał(a):

Originally posted by weep86:

Aby to sprawdzić kliknij prawym na stronie >> Zablokuj zawartość >> Szczegóły


Albo użyj ostatniego przycisku z mojej stopki.

jedrzej1 napisał(a):

Ale ja ani na o2 ani na demotywatorach nic nie blokowałem. Próbowałem w ogóle wyłączyć blokowanie zawartości, ale to też nie naprawiło problemu. Za pomoc dziękuję. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?

andol napisał(a):

Wyłącz opcję wyskakiwania paska postępu podczas ładowania strony…

jedrzej1 napisał(a):

To niestety też nic nie daje, opera po prostu sie zawiesza tak jak wcześniej.

andol napisał(a):

U mnie pomogło - po wielu latach używania wyskakującego paska postępu musiałem się z nim niedawno pożegnać i trudno mi się do tego przyzwyczaić. Ale nie mam już takich problemów (zaczęły się od wersji 11.50).