Osiolek roku

w dziale Po godzinach
SzyMarek napisał(a):

Poczytajcie sobie na tej stronie sensacyjne newsy:

http://owasco.co.tompkins.ny.us/its/

Po prostu są bezbłędni sad

h3x napisał(a):

Takie sensacyjne ze na innym forum nikt nie zczail o co chodzi... ehhhhhh.

meaglin napisał(a):

Bezpieczny Internet Explorer, wszak to oksymoron lol

golew napisał(a):

Pisał dziś o tym Dziennik Internautów

Amerykanom gratulujemy władz Tompkins

jester

symeon napisał(a):

A najlepsze jest to, że amerykanie w to uwierzą. To bardzo poddatny naród na sugestie władz. Przekonałem się o tym na własnych oczach.

meaglin napisał(a):

Osobiscie preferencje amerykanów na razie mnie nie intersują, za to chciałbym, aby w naszym pięknym kraju wspomniana przeglądarka wyszła z użycia. smile

h3x napisał(a):

Marzenie scietej glowy p

meaglin napisał(a):

No dobra, na razie mam marzenie, żeby spadła poniżej 70%, takie marzenie jest bardziej realne? wink

h3x napisał(a):

Teraz to co najwyzej moze stac sie jeszcze bardziej popularna poniewaz wraz z Winda Vista przyjdzie na swiat nowa wersja IE a tym samym zyska nowe grono uzyszkodnikow wink

meaglin napisał(a):

Skąd niby weźmie to grono? Bo jakoś nie widzę takiej sytuacji w której użytkownicy FF i Opery nagle rzucają się na IE7... Sądzę, że to może postęp spowolnić i to znacznie, ale z drugiej strony wątpie aby IE7 był tak doskonałym produktem, żeby nagle zaczął przyciągać do siebie fanów nowoczesnych przeglądarek.

h3x napisał(a):

Ci co sa obecnie przy Operach, FF itp przy takowych zostana oczywiscie ale zieloni w tych sprawach rzuca sie lapczywie na IE az bedzie szumiec p

meaglin napisał(a):

Eee tam... Może się mylę, ale w Polsce IE5 chyba ma nadal więcej użytkowników niż Opera 8. Poza tym przejścia z IE6 na IE7 nie zmienią udziału IE w rynku. Co innego, że zwolni to pewnie na jakiś czas ekspansję Opery i FF, ale mam pewne wątpliwosci, co do tego, czy IE7 będzie tak doskonałym produktem, że aż zatrzyma ten proces.
Sądzę, że cała sztuka tkwi w tym, żeby wypromować modę na Firefoxa, przyciagnać laików do tego programu. Bo zmiana IE na FF to kwestia minut, tylko trzeba mieć do tego powód. A taki szary uzytkownik GG, nie za wiele wie, o zagrozeniach jakie sprawia IE i o tym jak przestarzałą przeglądarką on jest. Co innego gdyby używanie alternatywnych przeglądarek, było na topie, wtedy można by oczekiwać spadku popularności IE. Tylko o to trzeba się samemu zatroszczyć, bo microsoft na pewno za nas takiej mody nie wykreuje.

underhill_79 napisał(a):

W momencie, kiedy używanie alternatywnych przeglądarek stanie się "trendy" ;-) ja wracam do IE. :-) Tak sobie kiedyś założyłem. :-)