Nie działa jakiś skrypt ... - Opera v11.50

w dziale Opera
spawnever napisał(a):

Witam!

Użytkownikiem Opery jestem od paru dni, nie udało się znaleźć tematu, który poruszę (może za słabo szukałem).

Nie działa być może jakiś skrypt... włączcie sobie Allegro i spróbujcie wystawić przedmiot, podczas wybierania kategorii (tej kolumnowej wersji) w której chcesz wystawić przedmiot następna kolumna mi się nie wyświetla. To samo dzieje się na Onet, po lewej jest skrót pogody, obok miejscowości jest mała strzałka, po kliknięciu jej otwiera się nieduże okno gdzie powinienem mieć wybór szczegółowo miast. Niestety nie mam tego wyboru.

Czy ktoś mógłby to dla mnie sprawdzić? W czym może być problem? Na razie nie trafiłem na więcej takich sytuacji, ale być może też się pojawią. Używam Win7 Ultimate x64, zainstalowałem też wczoraj Javę 7 (nie wiem czy ma to jakieś znaczenie).

stivo85 napisał(a):

Ja chyba doświadczyłem podobnej sytuacji przy wystawianiu przedmiotu i musiałem to zrobić z innej przeglądarki. Poza tym łatwo można sprawdzić, np. próbując zgłosić przedmiot za naruszenie zasad -> wybierasz powód i w prawej ramce powinna się pojawić lista szczegółowych powodów. Raz na jakiś czas może się pojawić, ale każde kolejne kliknięcie powoduje jej zniknięcie. Sam nie wiem co jest w tym przypadku winne..

Jednakże, w najnowszym buildzie Opery 12 ta opcja działa normalnie.

spawnever napisał(a):

Faktycznie w Operze 12.0 działa. Czy jest możliwość naprawienia tego w tej wersji?

stivo85 napisał(a):

Bez Remake Links błąd (ten, który opisywałem) nadal występuje..