Gratka.pl nie działa w Operze 11.50

w dziale Strony WWW w Operze
Dave80 napisał(a):

Witam

Mam problem ze stroną gratka.pl przy próbie otwarcia wyskakuje mi błąd i wyświetla się strona "problem z siecią". W innych przeglądarkach działa bez problemu, także w poprzedniej wersji Opery nie było żadnych problemów.
Kombinowałem z różnymi ustawieniami, wyłączaniem rozszerzeń i skryptów użytkownika które mogłyby blokować stronę ale nic nie pomaga. Działa wam w ogóle czy tylko ja mam ten problem?

stivo85 napisał(a):

Strzelam, że problem leży w urlfilter.ini

Dave80 napisał(a):

Wywaliłem urlfilter.ini, wyczyściłem historię i ciasteczka - bez efektu worried

stivo85 napisał(a):

Ściągnąłem przed chwilą instalator Opery 11.50 (bo nie mam akurat na chwilowo używanym sprzęcie stabilki), rozpakowałem jako USB i tam działa (na testowej też). Może też tak spróbuj?

lemari napisał(a):

Originally posted by stivo85:

Strzelam, że problem leży w urlfilter.ini


Originally posted by Dave80:

Wywaliłem urlfilter.ini


Może masz jakieś rozszerzenie, typu AdBlock ?
U mnie też strona działa ok (nawet na Ubunciaku).

Dave80 napisał(a):

Próbowałem zainstalować wersję USB 11.50 ale pole wyboru rodzaju instalacji jest nieaktywne, zainstalowałem więc 12 na USB ale strona nadal się nie otwiera. Dziwne to wszystko. rolleyes

Dave80 napisał(a):

Odświeżam temat, bowiem z dnia na dzień przestał mi działać portal naszemiasto ale coś mnie tknęło i włączyłem tryb turbo i zdziwienie bigeyes strona działa, podobnie jak gratka, w wersji okrojonej jak to z turbo, ale działa. Czemu nie działa normalnie a działa w turbo, dodam że problem dotyczy tylko tych dwóch witryn z innymi nie miałem takich przejść.