Własne etykiety...?

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
yarecco napisał(a):

Czy da się jakos stworzyć swoje etykiety oprócz tych istniejących?

archetwist napisał(a):

Raczej nie. Ale przecież filtry mogą załatwić sprawę.

yarecco napisał(a):

A to niby w jaki sposób? Etykiety służa do indywidualnego oznaczania wiadomości a nie segregowania wg danego kryterium.

archetwist napisał(a):

Tak, ale chyba nie jest specjalnie niewygodnym korzystanie z kilku filtrów typu "Obowiązki", "Bzdety", "Miłe" etc.

yarecco napisał(a):

Jest niewygodne... jesli utworze kilka dodatkowych filtrów to zrobi się bałagan, filtry generalnie stosuje do grupowania poczty od konkretnych nadawców lub adresowanych na poszczególne konta, które posiadam. Etykiety natomiast służa do łatwego odnajdywania odpowiednio oznaczonych listów np> rachunki, info, itp itd w całej poczcie.
Tworzenie filtrów "bez filtrowania" i ręczne wrzucanie do nich poczty jest kłopotliwe pomijając fakt, że lista filtrów robi sie długa i panuje w niej bałagan.
Pomysł wydzielenia Etykiet własnie jest idealnym rozwiązaniem a jedynym jego mankamentem jest brak mozliwości dodawania nwych etykiet tak jak nowych filtrów.
Według tego, co piszesz Etykiety byłyby zupełnie niepotrzebne bo wszystko możnaby było załatwic filtrami... a w ten sposób częśc rzeczy miałbym w Etykietach a częśc w filtrach i nie powiesz, że to usprawniłoby prace z pocztą.. :>

archetwist napisał(a):

Może i etykiety mają swoje zalety. Ja ich nie używam, więc musiałem sobie wyobrazić konieczność posiadania na liście wszystkich odebranych oznaczonych wiadomości wink .

yarecco napisał(a):

Ech no skoro nie uzywasz etykiet to nie masz pojęcia co ich uzywanie daje:P
Bedę próbował się sam pobawić w wolnym czasie...

yarecco napisał(a):

Przy okazji zauwazyłem jakis bug związany z Etykietami. O ile mozna utworzyc naowy filtr i zmienic jego nazwe o tyle kiedy wyświetlimy własciwości danej etykiety np Ważne można zmienić jej nazwę np na Zaproszenia i taka nazwa widnieje w oknie aż do.... ponownego uruchomienia Opery... Po czym wraca domyslna nazwa Ważne..
Ech...

adas napisał(a):

Możesz sobie zmienić w pliku językowym. A ja wiele bym dał aby etykiety z m2 wyrzucić... A się nie da.

yarecco napisał(a):

Bez przesady, jak je zwiniesz to zajmuja raptem jedną linijkę w panelu poczty i można ich nawet nie zauwazyć. Chyba, że przeszkadza ci sama świadomośc, że są ...smile
PS Dzięki, zmiana w pliku językowym pomogła:)