MMS i blog

w dziale Po godzinach
mapijasz napisał(a):

Może mi ktoś po polsku wyjaśnić jak do bloga dodać notkę za pomocą MMS-a?
Czy to działa też w Polsce? Czy komórka musi być z jakimiś wymyślnymi funkcjami, czy wystarczy możliwość wysłania MMS-a?

quiris napisał(a):

Originally posted by mapijasz:

Może mi ktoś po polsku wyjaśnić jak do bloga dodać notkę za pomocą MMS-a?

Włączasz w opcjach bloga wysyłanie postów przez MMS, po tym pojawia Ci się na blogu adres e-mail na który wysyłasz MMS-a i tyle. Jednak niektórym to działa innym nie działa. Dlatego musisz po prostu spróbować wink

mapijasz napisał(a):

No też tak to zrozumiałem w ten sposób.
Zastanawiam się tylko, jak wysłac MMS-a na adres mailowy? Mój stary SonyEricsson chyba umie tylko na numery telefoniczne. Więc jak?

edit:
Dobra, da się ze średniozaawansowanej komórki wysłać MMSa na maila. Nawet raport o dostarczeniu doszedł. Na blogu nie ma jednak ani śladu MMSa. Jeśli to działa, to chyba faktycznie losowo.

Krupin80 napisał(a):

Otóż zmieniłem telefon z Nokii 6630 na SE K800i. Dotąd dodawanie zdjęć do albumu i notek do bloga przez MMS działało dobrze, teraz w ogóle nie działa. Czy ktoś zna ten problem? Czy można dodawać zdjęcia i notki telefonami SE? Proszę o odpowiedź tu albo na priv. Pozdrawiam

Krupin80 napisał(a):

Sprawdziłem, to na pewno nie jest wina telefonu.
Czy ktoś coś wie na ten temat?

Seji napisał(a):

MMS blogowanie znow lezy. Tu jest caly temat o tym http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=121708&abc=&page=1&skip=0&show=&perscreen=50.