Przewijanie zawartości strony.

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
Archeon napisał(a):

Mam laptopa Compaq Presario 1800 z touchpad-em. Problem polega na tym że przy przeglądaniu stron w operze nie działają mi klawisze przewijające strone znajdujące się w touchpad-ie. Normalnie wszystko działa tylko w Operze jest problem. Czym to może być spowodowane.
Sterowniki są zainstalowane bo bez nich klawisze nie działają nawet w eksploratorze.
W IE wszystko jest ok. Jak sobie poradzić z tym problemem.

Pozdrawiam
Sebastian

Zajec napisał(a):

Masz to na każdej stronie? Na moim laptopie (Acer) występuj to na niektórych dziwnie zbudowanych stronach, dopuki nie kliknę raz na odpowiedni element strony.

Archeon napisał(a):

Raczej na każdej. Np. na tej stronie nie działa. Wydaje mi się że problem leży w tym że opera albo nie rozpoznaje sterowników do touchpad-a lub źle je rozpoznaje. Co ciekawe kiedy wcześniej instalowałem system raz działały te klawisze (na każdej stronie). Już kurcze nie wiem co robić.
Instalowałem system dziś 4 razy - instalując najpierw opere a potem sterowniki i na odwrót najpierw sterowniki a potem opere.
Nie działają i już.
Gdyby te klawisze nie działały wogóle wiedział bym że to wina sterowników ale wszędzie indziej działają a tylko w Operze nie.
Czy na prawde nikt nie jest mi w stanie pomóc?

Zajec napisał(a):

Nie wiem jak jest przy Compaq, ale zobacz, czy tym przyciskom możesz przypisywać jakieś określone funkcje. U mnie domyślnie było "Scroll page down" i w sumie wystarczyła zamiana na coś w stylu "Emulate down arrow/button".