Brak wyświetlania strony z pocztą Neostrady

w dziale Opera
Stander napisał(a):

Witajcie !

Kilka dni temu zaczął poważnie irytować mnie pewien problem, z którym borykałem się odkąd pamiętam.
Mój problem polegał na tym, że po zalogowaniu się na stronie swojego konta pocztowego neostrady Opera nie była w stanie wyświetlić strony z pocztą. Działo się tak odkąd pamiętam. Nie pojawiał się żaden komunikat, ładowania strony przebiegały do końca wedle wskaźnika postępu, jednak strona pozostawała 'blank' - zupełnie pusta.
Postanowiłem założy nowy wątek na forum dyskusyjnym neostrady - patrz poniższy link:
http://forum.neostrada.info/viewtopic.php?t=7008
gdzie podpowiedziano mi, abym zainteresował się najnowszą Javą oraz certyfikatem TP.
Próbowałem wszystkiego, jednak nie przyniosło to rezultatu. Reinstalacje Opery nie rozwiązywały problemu. Za każdym razem podczas reinstalacji nadpisywałem nowy folder 'profile' swoim własnym zapisywanym w bezpiecznym miejscu. Dopiero, kiedy przeprowadziłem reinstalację bez nadpisywania świeżej wersji swoim zapisanym profilem, strona neostrady zaczęła poprawnie się wyświetlać. Wychodzi na to, że coś musiało w tym profilu być nie tak. Coś z którymś z plików. Ciekaw jestem co o tym sądzicie i w którym z plików mogła być jakaś informacja, że akurat ta jedna strona nie ładowała się w ogóle.


Pozdrawiam,
Stander

szyk napisał(a):

http://my.opera.com/polski/forums/findpost.pl?id=1014883
+ ew. obsługa ua.ini : http://nontroppo.org/wiki/IdentyfikacjaOpery. smile

Stander napisał(a):

Super !
Właśnie te wszystkie możliwości konfiguracyjne mi się w Operze najbardziej podobają.
Przeszukiwałem forum, ale za każdym razem po wpisaniu jakiejkolwiek frazy i kliknięciu przycisku 'Search' pojawiało mi się okno z informacją No Search Results Found, bez względu na to, co wpisałem. Teraz dopiero spróbowałem zaawansowanego wyszukiwania i widzę, że działa.
Kopalnia przydatnej wiedzy !
Pozdrawiam wszystkich niosących pomoc fanów Opery !!