Dowolne układanie ikon na pasku osobistym

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
spawciu napisał(a):

Witam

Od niedawna korzystam a właściwie staram się ustawić operę w/g własnych upodobań. Napotkałem jeden drażniący mnie problem: Nie mogę poprzestawiać ikon ulubionych na pasku osobistym w/g własnych upodobań - to znaczy - da się tylko przestawiać widoczne ikony na pasku osobistym, znajdujących się zaś w menu rozwijanym nie da się przenieść na pasek.
Zobrazuję to grafiką


Tutaj mogę wstawić ikonę (katalog) Inne obok katalogu DivX.


Stąd już się nie da przenieść katalogu Usługi przed katalog DivX albo ja nie wiem jak.


Wie ktoś może jak to zrobić?
Pozdrawiam

pgmost napisał(a):

Prawy Przycisk Myszki i "właściwości" danego folderu > zaznacz "pokaż na pasku zakładek" ??

spawciu napisał(a):

Niestety, taki mogę zrobić tylko na pasku. Trochę to bez sensu - po co coś pokazywać na pasku jak już jest widoczne. Natomiast po naciśnięciu PKM na menu rozwijanym wywala mi operę.Pozdrawiam

Ryszard napisał(a):

Czyli masz coś spsute. Dowolny folder/zakładka może być pokazywany/ukrywany na pasku osobistym przez prawoklik na liście wszystkich zakładek - właściwości i zaptaszkowanie/odptaszkowanie odpowiedniej pozycji.

Medium napisał(a):

Originally posted by Ryszard:

Dowolny folder/zakładka może być pokazywany/ukrywany na pasku osobistym przez prawoklik na liście wszystkich zakładek

Z zaznaczeniem, że lista ta jest w panelu lub na całej karcie (bądź pop-upie tworzonym ze starego przycisku), a nie jest rozwijana z menu lub przycisku Zakładki dostępnego w Operze firmowo.

Ryszard napisał(a):

No tak, zawsze zapominam że do mieszania w zakładkach można się dobrać inaczej niż przez [F4].

spawciu napisał(a):

Originally posted by Ryszard:

Czyli masz coś spsute. Dowolny folder/zakładka może być pokazywany/ukrywany na pasku osobistym przez prawoklik na liście wszystkich zakładek - właściwości i zaptaszkowanie/odptaszkowanie odpowiedniej pozycji.Problem rozwiązany połowicznie: kilkukrotne odptaszkowanie i zaptaszkowanie pomogło - żądana ikona pojawia się na pasku zakładek. Być może coś mam nie tak ale sprawdzę to na czystej instalacji systemu. Dziękuję za porady i pozdrawiam serdecznie.

pgmost napisał(a):

Originally posted by spawciu:

na czystej instalacji systemu


Może zacznij delikatniej - od resetu profilu Opery? (proces odwracalny jak tylko zmienisz nazwę a nie usuniesz no i do sprawdzenia w kilka minut)