Problem z "pamiecia podreczna na dysku"

w dziale Opera
bimber napisał(a):

Witam. Problem polega na tym, ze zawsze po wlaczeniu (nie wylaczeniu, chociaz tak myslalem na poczatku) opery, kasuje cala pamiec podreczna, co strasznie spowalnia wlaczanie stronek. Na poczatku myslalem, ze problem jest z kasowaniem plikow po wylaczeniu, ale zajrzalem do folderu "\Dane aplikacji\Opera\Opera\profile\cache4" i pliki po prostu znikaja.
Co powinienem zrobic (oprocz przeinstalowania - to nie pomoglo)?

adas napisał(a):

Preferencje → Zaawansowane → Historia → Opróżniaj przy zamykaniu masz może zaznaczone? (chociaż to by było dziwne - no bo tobie znika przy włączeniu...)

bimber napisał(a):

Originally posted by adas:

Preferencje → Zaawansowane → Historia → Opróżniaj przy zamykaniu masz może zaznaczone? (chociaż to by było dziwne - no bo tobie znika przy włączeniu...)to bylo pierwsze co sprawdzilem wink
mam odznaczone

PragmaInline napisał(a):

@bimber,
ja też to ostatnio zauważyłem, jak wszedłem na opera:cache i zorientowałem się, że pokazuje mi pliki sprzed miesiąca. To ewidentny bug, bo niczego przez ten czas nie zmieniałem w historii, ale nie jestem w stanie powiedziećdlaczego tak się stało. Jak zmieniłem ilość pamięci przeznaczonej na cache (100->50) to zaczęło nagle chodzić. Później zmieniłem 50->100 i od tamtej pory cache'uje normalnie.
pi