Akcja "Remove all finished transfers" w przycisku własnym

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
Stander napisał(a):

Czołem !
Właśnie postanowiłem zrobić sobie wielofunkcyjny przycisk składający się z 4 wykonywanych po sobie akcji. Jedną z akcji było usunięcie zakończonych transferów - akcja: "Remove all finished transfers". Okazało się, że przycisk nie działa jak należy i historia transferów nie jest czyszczona.
Postanowiłem zatem dla próby zrobić prosty przycisk z jedną tylko akcją "Remove all finished transfers". Akcja w ogóle nie jest wykonywana.
Zwykle przyciski sam sobie piszę korzystając z dostępnej listy akcji. Pomyślałem jednak, że w takiej sytuacji sprawdzę też programy online do tworzenia przycisków:
http://nontroppo.org/tools/buttonmaker/
http://people.opera.com/byberg/custom_button.htm
Jednak w niczym to nie pomogło.
Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem lub jest w stanie sprawdzić jak ta akcja działa u niego. Może to jakiś bug tej wersji, a może ja źle interpretuję nazwę tej akcji.

Pozdrawiam,
Stander

szyk napisał(a):

No działa tylko na karcie (panelu) Transfery (w 8.50). W 9p1 w ogóle nie działa.

Stander napisał(a):

Zgadza się, tylko na karcie Transferów.
Spróbuję jeszcze tylko takiego tricku, żeby nadać akcję otwarcia karty z Transferami i kolejną akcję usunięcia historii transferów. Na końcu akcję zamknięcia karty. Jakoś jednak wątpię, żeby się to udało.
Chciałem za pomącą przycisku uzyskać wszystkie te operacja, które są realizowane przez "Remove private data", bowiem wywołanie samego "Remove private data" otwiera okno dialogowe, które trzeba dodatkowo zaakceptować. Chciałem, żeby czyszczenie historii, ciasteczek i transferów odbywało się za pomocą jednego kliknięcia.
Dzięki za zabranie głosu.