Wydzielone z wątku: Pozbądź się reklam ze stron www

w dziale Po godzinach
Ryszard napisał(a):

Dziękuję, zupełnie podobny efekt "antyreklamowy" uzyskuję przez zwykłe wyłączenie wtyczek(czyli odtwieracza flaszek) smile
A może chciałeś zareklamować "serwis obrazkowy"?

maciek1302 napisał(a):

Bravo dla Ryszarda wink Czasami człowiek nie pomyśli... a kombinuje.... Też się nad tym zastanawialem jak calkowicie pozbyc sie reklam.... FLASH !!! FLASH !!!! Poprostu go wylaczyć !!! A nie kombinować z Ablock-ami i innymi bigsmile Pozdro smile

Ryszard napisał(a):

FLASH !!! FLASH !!!! Poprostu go wylaczyć !!!


Ale cii wink
ReklamSpece mają świetny środek wyrazu - się rusza i nawet beknąć może. Niech sobie dalej używają i zachwycają się efektami wizualno/akustycznymi.
Jak się zorientują, że brzytkie odbiorcy poprostu wyłączają zaczną robić inne wynalazki.irked

Niestety bywają też stronki z zaflaszkowanym menu lub całkowicie "w płynie" na takie dobrze jest mieć przed oczami przycisk: button

archetwist napisał(a):

Originally posted by yasiu777:

Człowiek chciał zrobić dobry uczynek, a tu zaraz na niego najeżdżają, że krypto reklama jakiegoś serwisu. ehhh szkoda pisać


Ryszard miał po prostu gorszy dzień (chyba) wink

yasiu777 napisał(a):

A może chciałeś zareklamować "serwis obrazkowy"?W jakim celu miałbym reklamować serwis fotosik ??? Co ja z tego mam. Napisałem temat który jest zlepkiem wszystkich szczątkowych informacji znalezionych na forach + moja krótka instrukcja obsługi, po to aby ludzie którzy tak jak ja, którzy szukaja informacji o blokadzie reklam od razu znaleźli gotową instrukcje. A nie jakieś długie i bezsensowne tematy na temat noflash albo operowego adbloka z których obie metody są nieefektywne. A wypowiedź twoja i macka świadczy tylko o zakresie niewiedzy jaką reprezentujecie. noflash ni jak się ma do proxomitrona. Człowiek chciał zrobić dobry uczynek, a tu zaraz na niego najeżdżają, że krypto reklama jakiegoś serwisu. ehhh szkoda pisać sad

Ryszard napisał(a):

Ryszard miał po prostu gorszy dzień (chyba)


EeTam gorszy dzień wink
Prostak jestem poprostu i swoim prostym umysłem nie potrafię zrozumieć PoCo użytkownik tego forum używa http://www.fotosik.pl/ jeżeli tu jest trochę miejsca na pliki. Obrazki stąd ładują się same - bez tej otoczki, którą teraz fotosik.pl dorzuca.

yasiu777 napisał(a):

hm pomyślmy:
1 może nie wiedziałam że jest taka funkcja, widziałem jedynie funkcje dodawania "malych" załączników
2 wszystko było skopiowane z innego forum na którym umieściłem instrukcje i nie chciało mi się zmieniać wszystkiego, zresztą i tak musiał zmieniać linki, bo miniaturki nie działały sad i nic widac nie bylo.

Zajec napisał(a):

Originally posted by yasiu777:

nie jakieś długie i bezsensowne tematy na temat noflash albo operowego adbloka z których obie metody są nieefektywne.

Hm?

sudione napisał(a):

Witam!!!
Ja Ci DZIĘKUJĘ za to, że poświeciłeś swój wolny czas, żeby taki sposób blokowania reklam opisać. Zawsze nie chciało mi się czytać tesktowych poradników, a tutaj mam wszystko krok-po-kroku i pięknie "wyilustrowane".smile Jeżeli komuś to przeszkadza, że umieściłeś tutaj bezpośrednie linki do obrazków, to spróbuj poprawić ten text. Na początek wywal linki końcówką html oraz spróbuj je schować pod BBcode'm, np. tak -> Najlepsza przeglądarka na świeciewink
P.S. Niech zliczę te wszystkie sposoby na wyłączenie reklam w Operze:
1. Wyłączenie Flash'a
2. Operowy Adblock
3. Proxomitron
4. Tajemniczy przycisk Ryszard'a;)
Dobrze liczę ???wink Czy coś pominąłem ???wink
P.S.2 Akurat mnie tamten temat nie przypadł do gustu jeżeli chodzi o sposób dotarcia do "zielonego" użytkownika i NIGDY nie skorzystałem, a teraz jestem chętny do "kill'owania" reklam.wink

andol napisał(a):

Originally posted by Zajec:

Hm?


No właśnie...
W pierwszej wiadomości wątku Przycisk NoFlash... jest wszystko podane jak na tacy, aby nie trzeba było przedzerać się przez cały wątek.

Więc yasiu777 pomyśl dwa razy, zanim ponownie napiszesz o jakichś długich i bezsensownych tematach. Masz pretensje, że ktoś nie docenił Twojej pracy, podczas gdy Ty robisz dokładnie to samo i to w jeszcze gorszym stylu.

Twoje pretensje są w moim odczuciu słuszne, jednak deprecjonowanie cudzej pracy w celu wyeksponowania własnych dokonań jest zachowaniem nagannym.

yasiu777 napisał(a):

ok przesadziłem z bezsensownymi - przepraszam, ale jakby na to nie patrzeć temat ma 8 stron i śmiem twierdzić ze znajdują się w nich cenne porady i ulepszenia expertów udzielających się na forum, tylko kto ma czas tyle czytać ? Poza tym nie każdy rozumie dyskusje gdzie rozbieracie skrypty na czynniki pierwsze. To samo jeśli chodzi o operowy adbloker - pomimo instrukcji na wiki większości nie działa dlatego, bo nie jest w niej wspomniane że plik adblock.css musi być ustawiony jako arkusz styli - takie drobne niedomówienie i większość ma problemy (podziękowania dla @szyka za ukierunkowanie bigsmile)

Dzięki @sudonie, co do sposobów jest jeszcze jeden - niedziałający filter.ini

andol napisał(a):

Originally posted by yasiu777:

ale jakby na to nie patrzeć temat ma 8 stron i śmiem twierdzić ze znajdują się w nich cenne porady i ulepszenia expertów udzielających się na forumPierwsza wiadomość tego wątku była aktualizowana w miarę pojawiania się nowych sugestii. Łatwo się tego domyślić czytając kolejne wiadomości. Ale i bez tego można zauważyć zdanie: Powyższy przewodnik będzie aktualizowany jeśli okaże się to konieczne.

Originally posted by yasiu777:

Poza tym nie każdy rozumie dyskusje gdzie rozbieracie skrypty na czynniki pierwszeNie wiem o czym mówisz. W wiadomości rozpoczynającej wątek "Noflash" znajduje się prosta instrukcja "krok po kroku", która całkowicie wyczerpuje temat. Osoby niezainteresowane kwestiami technicznymi nie muszą czytać reszty wątku - pierwsza wiadomość zawiera pełną instrukcję.

---
Rozdzielam wątek i dyskusję przenoszę na forum "Po godzinach".

yasiu777 napisał(a):

O noflash czytałem na Wiki, a na ten temat tylko rzuciłem okiem i wyciągnąłem obiegową opinie. Za to temat o adbloku jest nieuporządkowany p Wracając do głównego wątku, to sam musisz przyznać ze wprawdzie noflash jest prosty w budowie i efektywny, ale w proxomitorze jest to lepiej rozwiązane bigsmile To samo, jeśli chodzi o adbloka, chociaż musze przyznać ze z adbloka korzystam, ponieważ proxo nie usuwa wszystkich reklam np na allegro, lub pojedynczych plików np kiedy jakiś przygłup na forum wrzuci do siga kilka MB filmu w gifie. Jest to po prostu szybszy i wygodniejszy sposób na pojedyncze pliki.

Jednak obie te metody maja niewątpliwą przewagę. Można je wrzucić razem z operą na pendriva, czego z proxo nie można sad( do czasu )smile zrobić.

Zajec napisał(a):

Originally posted by yasiu777:

Za to temat o adbloku jest nieuporządkowany

http://nontroppo.org/wiki/OperowyAdBlocker