Przedstawianie się przeglądarki

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
Nemonet napisał(a):

W opcjach można ustawić identyfikacje przeglądarki, wybrać czy Opera ma się przedstawiać jako IE, Mozilla, czy jako Opera. Interesuje mnie jak można ustawić niestandardowy tekst używany do przedstawiania się Opery 8.5

adas napisał(a):

Nie da się.

Zajec napisał(a):

pół-środek: http://nontroppo.org/wiki/TheProxomitron

waltharius napisał(a):

Witam smile

A wie ktoś może jak zrobić, żeby zmienić User Agenta w Operze? Chodzi mi o to, że na różnych forach skrypt wykrywa system operacyjny przeglądarkę. Ja używam linuksa. I zawsze jest ta pingwinia mordka a chciałem żeby zamiast niej pokazywał się znaczek systemu jakiego używam (Gentoo). Taki znaczek się pokazuje ale jak korzystam z linksa, który jest niewygodny. Chciałbym takie coś mieć przy korzystaniu z Opery smile Wiem, że w FF się też da tak zrobić, więc przypuszczam, że może i w mojej ukochanej Operze jest taka możliwość tylko ja jej jeszcze nie odkryłem smile Wie ktoś może coś na ten temat?

Pozdrawiam

]:->

adas napisał(a):

W Operze może tego nie ma ale spróbuj poszukać jakiegoś Proxomitrona dla Linuksa wink Tam się da przedstawianie przeglądarki zmienić.

waltharius napisał(a):

W Operze może tego nie ma ale spróbuj poszukać jakiegoś Proxomitrona dla Linuksa Tam się da przedstawianie przeglądarki zmienić.


A mozesz troszkę jaśniej? Bo ja nie kumaty jestem :>