Problem z operą 6.1 prosi o wyłączenie java script

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
10fanta napisał(a):

Mam problem gdy łącze się przez wifi i próbuje się zalogować na stronie mego hotspotu po naciśnięciu "zaloguj" na stronce wyświetla mi się komunikat z którego wynika że muszę wyłączyć Java script i spróbować jeszcze raz. Wyłączałem owy script w ustawieniach internetowych mojej noki c3-01 ale to nic nie pomogło.... Proszę o pomoc !

volumepl napisał(a):

Prosi o włączenie czy o wyłączenie javascriptu? Czy jest to strona wewnętrzna czy dostępna globalnie? Jeśli ta druga, to jaki ma adres?

smyru napisał(a):

Opera Mini nie działa z hotspotami, które przekierowują ruch do strony logowania przy pierwszym połączeniu, więc to nie jest raczej problem dotyczący Mini.

10fanta napisał(a):

Nie działa z hotspotami ?! No właśnie mylisz się kolego. Kolega na zwykłej C3 łączy się na tej samej wersji opery z hotspotem naszego miasta bez żadnego problemu. Osobiście na symbianowej wersji również łączyłem się bez żadnego ale.

smyru napisał(a):

10fanta, mam na myśli hotspot, który przekierowuje Cię przy pierwszym połączeniu do logowania, jak te na lotniskach.

10fanta napisał(a):

Ja też, taki hotspot mam w mojej miejscowości i właśnie on przy połączeniu prosi o zalogowanie się które jest teraz nie możliwe przez jakiś głupi problem opery z którym jeszcze się nigdy nie spotkałem