Pierwszy Dzień Otwarty Superjazdy – Warszawa

w dziale Po godzinach
karolkuich napisał(a):

W sobotę 26 listopada 2011 „Superjazda” organizuje w okolicach Warszawy swój pierwszy Dzień Otwarty, czyli całodniowe szkolenie praktyczne w dziedzinie techniki jazdy samochodem. Czytelnicy zainteresowani rozwinięciem swych umiejętności będą mieli w tym dniu możliwość pojeździć ze mną i zobaczyć, jak teoria prezentowana na niniejszych łamach znajduje realizację w praktyce. Szczegóły poniżej.

Osoby odwiedzające tę stronę wiedzą, że miałem kiedyś przyjemność rozwijać swoje umiejętności prowadzenia samochodu w Wielkiej Brytanii. Funkcjonuje tam aktywna społeczność miłośników advanced driving, czyli zaawansowanego prowadzenia samochodu, której członkowie regularnie spotykają się, aby wspólnie jeździć i nieodpłatnie wymieniać doświadczeniami. Robią to dla przyjemności kontaktu z podobnie myślącymi osobami oraz w imię korzyści, które wynikają z takiej aktywności dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. Chciałbym skopiować formułę takich spotkań w Polsce i właśnie stąd wzięła się idea Dnia Otwartego Superjazdy.

(...)

Czym będziemy się zajmować podczas Dnia Otwartego
Moja propozycja tematów przewodnich naszego spotkania:

-jazda defensywna, ćwiczenia technik obserwacji drogi, przewidywanie i uprzedzanie wypadków na drodze, taktyka jazdy
-ecodriving w praktyce
-wszelkie inne kwestie związane z prowadzeniem samochodu, które będą Was interesować, odpowiedzi na Wasze pytania, radzenie sobie z trudnymi dla Was sytuacjami drogowymi.Udział jest praktycznie darmowy

Podczas Dnia Otwartego jedyną opłatą jest więc to, że jeśli po zakończeniu jazd uznacie nasze spotkanie za wartościowe, proszę abyście zrewanżowali mi się umieszczając pozytywne referencje i linki do „Superjazdy” w internecie lub w komentarzach na samej „Superjeździe”. Jest to dla mnie bardzo ważne z punktu widzenia promocji strony i budowania marki.

No i jest też drugi koszt uczestnictwa – to Wy stawiacie ciastko i kawę w przerwie!Osoby zainteresowane rozwijaniem swoich umiejętności jako kierowców zapraszam na stronę Superjazdy