Wysłane, etykieta ważne

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
bananjp napisał(a):

Dlaczego jak oznaczę wiadomość wysłaną etykietą "ważne" nie pojawia sie ona w etykietach tylko jest w wysłanych oznaczona jako ważna. Jeżeli odznaczę wiadomość w odebranych jest przenoszona do etykiet "ważne" oczywiści mam zaznaczone we właściwościach etykiety "nie pokazuj tych wiadomości w innych widokach

Ryszard napisał(a):

Originally posted by bananjp:

Dlaczego jak oznaczę wiadomość wysłaną etykietą "ważne" nie pojawia sie ona w etykietach tylko jest w wysłanych oznaczona jako ważna.


http://my.opera.com/Ryszard/albums/showpic.dml?album=2094851&picture=28492211 ?

Originally posted by bananjp:

Jeżeli odznaczę wiadomość w odebranych jest przenoszona do etykiet "ważne"

Miało być odznaczę czy pomyłka?

bananjp napisał(a):

Miało być zaznaczone, mam zaznaczone i niestety wiadomość jest tylko w wysłanych jako ważna, a nie ma jej w ważnych.
http://img412.imageshack.us/img412/3978/waznet.png

Ryszard napisał(a):

Ale mi się wydaje, że teraz nie ma tych stałych (standardowych) etykiet. Chyba Ci to zostało ze starej Opery.
No nic - wybrałem w wysłanych wiadomość, oznaczyłem ją etykietką - to znaczy wybrałem "Nowa etykieta" i tą nową etykietkę nazwałem "Ważne". Zrobiłem ustawienia jak pokazujesz na http://img412.imageshack.us/img412/3978/waznet.png i w widoku "Wysłane" wiadomość ma etykietkę, a w widoku "Ważne" po prostu ją widać.
Ale - ptaszek na który zwracam uwagę na http://my.opera.com/Ryszard/albums/showpic.dml?album=2094851&picture=28492211 czyli na http://files.myopera.com/Ryszard/albums/2094851/filtr7.png zrobił się sam
Za obsługę tego "Nie pokazuj tych wiadomości w innych widokach" odpowiada ptaszek przy kiedyś "Przefiltrowane" - (wyszarzony na moim obrazku) a teraz "Ukryte".
Takie samo menu (ciągle chodzi o to menu Widok - Pokaż z obrazka powyżej) mają wszystkie inne widoki. Co więcej - ustawienia dla tych widoków są od siebie niezależne. Ta sama wiadomość jest teraz u mnie niewidoczna w ogólnym "Wysłane" a widoczna w "Ważne" i w widoku "Wysłane" dla konta z którego została wysłana.
Wszystko chyba jasne?

bananjp napisał(a):

No nie bo u mnie lipozja.