pasek kart w 11.52

w dziale Opera
porter111 napisał(a):

Zostałem na wersji 11.11 i nie wiem czy aktualizować do najnowszej. Problem polega na tym że bardzo mi nie odpowiada wygląd kart w wersji 11.50 nie wiem czy coś się zmieniło w aktualnej najnowszej wersji czyli chyba właśnie 11.52. Chodzi mi dokładnie o to czy karty są na wyskości czerwonego znaczka Opery(menu) czy jakoś tak dużo niżej co powoduje zostawienie dużo pustego miejsca na górze. Proszę użytkowników aktualnej wersji o info jak to wygląda będę bardzo wdzięczny - może być jakiś screen. Dzięki!
screen

bananjp napisał(a):

11.52
http://prntscr.com/45v2t

Saskatchewan napisał(a):

Wyżej niż w mojej skórce, to karty już chyba nie mogą być:http://files.myopera.com/Saskatchewan/myopera/opera02052011.jpg p

A tak na serio, to domyślam się, że chodzi Ci o efekt po pojawieniu się grupowania kart w Operze. - Zawsze można trochę podrasować skórkę, żeby się tego pozbyć.

porter111 napisał(a):

Originally posted by weep86:

może trzeba kliknąć w MAKSYMALIZUJ.HeHe dobre, ale poniekąd masz rację! Aktualnie mam tak jak w załączniku który podałem jako przykład w 1 poście. Natomiast chyba od wersji 11.50 lub 11.51 wydaje mi się że wygląda to trochę inaczej co bardzo mi się nie podoba i nie robię aktualizacji. Ponieważ pasek kart jest tak jakby niżej nie naa wysokości przycisku czerwonego opera menu ale niżej może teraz się to już zmieniło nie wiem bo nie używam nowej wersji. Dlatego chciałem się zorientować jak to wygląda.
Chyba w wątku przy okazji wejścia 11.50 widziałem screen gdzie było tak jak kolega wspomniał jakby to była opcja minimalizuj (screen poniżej). To mi się nie podoba chcę żeby po aktualizacji było tak jak u mnie.
Mam nadzieje że nie za bardzo namieszałem i można coś z tego zrozumieć smileklik

Saskatchewan napisał(a):

W 11.52, przy ustawionym na zero opera:config#UserPrefs|ChromeIntegrationDragAreaMaximized i zmaksymalizowanym oknie, "ramka" karty zaczyna się dokładnie 3 piksele poniżej góry ekranu. Jeżeli o to Ci chodzi, to jedyną możliwością pozbycia się tego jest ręczna edycja skórki i zmniejszenie odpowiednich marginesów.