Opera 8.5 + www.ekrawat.pl = zamrożenie (!!!) komputera

w dziale Opera
ricolmer napisał(a):

Witam,
jak w tytule - kompletnie mi się komputer zamraża - nic, tylko odciąć od sieci chef. Przy czym nie zawsze jest taki objaw - choć przyznam, że prawie zawsze. Czy ktoś z Was mógłby sprawdzić u siebie, jeśli nie boi się podobnych (niemiłych) doświadczeń?
To wszystko dzieje się na: WinXP Home, Opera 8.5 build 770, Java 1.4.2_03.

Pozdrawiam,
Robert

JaDo napisał(a):

Originally posted by ricolmer:

Czy ktoś z Was mógłby sprawdzić u siebie, jeśli nie boi się podobnych (niemiłych) doświadczeń?...właziłem tam chyba z dziesięć razy i spoko. Stronka w miarę szybko się ładuje, żadnych niespodzianek.

Jurgi napisał(a):

Żadnych dziwnych efektów. Opera 8.51, Win98SE + SP2.

Ryszard napisał(a):

Żadnych dziwnych efektów. Opera 8.51, Win98SE + SP2.


Taka sama konfiguracja i również żadnych problemów.
To znaczy jest jeden problem - jeżeli na stronie sprzedawcy krawatów nie ma nic na temat wiązania krawatów, to nie warto od nich nic kupować wink

Jurgi napisał(a):

E, ja zakładałem krawat na szyję 1 (słownie: jeden) raz w życiu (był to po prostu warunek sine qua non zaliczenia egzaminu u pewnej wykładowczyni). Mój staruszek już wtedy nie żył, więc nie miał mnie kto nauczyć. A tu do wyjścia na egzam ledwie minuty. wink Wymyśliłem naprędce własny węzeł (tzn. prawdopodobnie odkryłem Amerykę, bo nie sądzę, żeby był to nowy sposób). Potrzeba matką potrzebujących. smile Jakoś nikt się nie kapnął, że to amatorszczyzna, zresztą wytrzymał cały dzień bezproblemowo...

Copernick napisał(a):

Originally posted by Jurgi:

Jakoś nikt się nie kapnął, że to amatorszczyzna, zresztą wytrzymał cały dzień bezproblemowo...


Może przez grzeczność nikt Ci nic złego na temat twojego krawatu nie powiedział. A do rzeczy nic złego na tej stronce się nie dzieje.