problem

w dziale Opera
Pigorka napisał(a):

Mam problem z Operą 8.5. Otóż jak wchodzę na obojętnie jaką stronę, obok zegara pojawia mi się napis, że "plik autosave.win jest uszkodzony i nie nadaje się do odczytu. Uruchom program CHKDSK." Po uruchomieniu tego CHKDSK(program files/windows/system32) nadal to samo, autosave.win nie da się usunąć za nic w świecie. Zainstalowałem jeszcze raz Opere - nic z tego. Nie wiem co robić, jak nadal będzie to samo to przechodze na Firefoxa sad

d.i.z. napisał(a):

Brak miejsca na dysku albo faktycznie błędy w strukturze dysku.
Samo uruchomienie chkdsk bez parametrów niczego nie poprawi. Kliknij prawym przyciskiem na ikonę dysku i dopiero z menu Narzędzia uruchom sprawdzanie (z zaznaczeniem opcji poprawiania błędów). System poprosi wtedy o zrestartowanie.


Cudowne se te tytuły wątków...

janbar napisał(a):

Jesli opisana wyzej porada nic nie dala, to jesli masz WinXP i system plikow NTFS, to mozesz ten plik przejac na wlasnosc i wtedy usunac ( PPM-->Zabezpieczenia-->Zaawansowane-->Wlasciciel i wskaz siebie)
a jesli FAT32 to zrob to pod DOS-em z dyskietki startowej DOS lub dyskietki ze startowa wersja Windows98SE, do znalezienia w sieci i nagrania na dyskietke. Sprobuj tez wczesniej przesunac do innego katalogu ten plik, czasem to pomaga, i wtedy usuwac.

Pozdrawiam,

janbar.smile)