Jaka wtyczka??

w dziale Opera
darmi napisał(a):

Witam i mam takie pytanie jak rozpoznac jaka wtyczke potrzebuje np wchodze na stronke :
http://www.infonokia.so.pl/motywy/s60/arkitek.sis i mam napis wymagana wtyczka ale jaka???Dzieki za pomoc.

JaDo napisał(a):

...jak to jest TUTAJ, to może chodzi o flash playera. To jest nad tekstem infonokia news, na środku? Jak tak, to flash.

darmi napisał(a):

Ale mnie chodzi ogólnie o zasade bo ostatnio spotkałem takich stron kilka i za kazdym razem musiałem odpalac Explorera co mnie bardzo wkurza sorry.

darmi napisał(a):

Ale mnie chodzi ogólnie o zasade bo ostatnio spotkałem takich stron kilka i za kazdym razem musiałem odpalac Explorera co mnie bardzo wkurza sorry.Np:http://nokiathemes.no.funpic.de/themes/Bobby%20Valentino.nth

JaDo napisał(a):

Originally posted by darmi:

Ale mnie chodzi ogólnie o zasadeA mi chodzi o adres strony a nie o motyw do pobrania!!! Nie widzisz różnicy?

...zasada jest taka, że należałoby kliknąć w to wymagana wtyczka. Powinien wyskoczyć popup z info o jaką chodzi i czy chcesz zainstalować. Jeśli np. jest wymagana ta od WMP i klikniesz OK, to przeniesie Cię na stronę microsoftu, jak real playera to na real.com itp.itd.. Akurat w przypadku tych dwóch nie trzeba ściągać tego od nich.

Nie zawsze to tak działa. Zależy też od tego czy na stronie umieszczono taką możliwość. Jak się coś nie chce odtworzyć i nic nie informuje co potrzeba, zawsze można spytać się np. tutaj na forum smile .

Originally posted by darmi:

bo ostatnio spotkałem takich stron kilka


...adresy poproszę, tylko nie w "stylu" tego, co podajesz do tej pory. Podaj adresy stron gdzie jest napis wymagana wtyczka. Oprócz stron z komórkami i motywami do nich. Może chociaż jedno się wyjaśni. Lub zrób zrzut ekranu tak żeby było widać ten napis na stronie i umieść go w poście.

Originally posted by darmi:

i za kazdym razem musiałem odpalac Explorera


...a po jakiego grzyba?

Originally posted by darmi:

Np:http://nokiathemes.no.funpic.de/themes/Bobby%20Valentino.nthBędę "strzelał", bo nie łapie za bardzo w czym problem. Próbowałeś kiedyś ściągnąć jakiś motyw i kliknąłeś nie to co trzeba. Czyli teraz masz ustawienia w Operze, że jak natrafi na jakiś .nth czy .sis to ma go ...hmm...otworzyć?. Lub klikasz na wymagana wtyczka a otwiera się okienko z pobieraniem motywu?

Więcej pytań nie zadaje. Może to ja czegoś nie kapuje.

darmi napisał(a):

iviewcapture_date_19_12_2005_time_18_39_41.jpg A mnie chodzi o te własnie motywy które podałem, a odpalam Explorera bo Opera mi ich nie pobiera tylko pisze wymagana wtyczka i tylko tyle.

operetka napisał(a):

Originally posted by darmi:

iviewcapture_date_19_12_2005_time_18_39_41.jpg A mnie chodzi o te własnie motywy które podałem, a odpalam Explorera bo Opera mi ich nie pobiera tylko pisze wymagana wtyczka i tylko tyle.To jest plik ".sis" . Zapisz sobie na dysku, a potem kombinuj jakim programikiem to otworzyć. Sama się zastanawiam co otwiera plik .sis.
Moim zdaniem jak wgrasz do telefonu Nokia, to będzie grało ( bo to jest coś (chyba dzwonek, albo filmik) od Nokii).

EDIT/ Znalazłam szybko na google download:
http://www.sis.com/download/

JaDo napisał(a):

Originally posted by darmi:

iviewcapture_date_19_12_2005_time_18_39_41.jpg...no teraz to tak smile. Tylko co z tego. Pierwszy raz coś takiego widzę eek .

Spróbuj zrobić tak - wejdź w Preferencje->Zaawansowane->Pobieranie, odhacz Ukryj typy plików obsługiwane przez Operę, wpisz w to okienko do wyszukiwania->octet.

Powinna pokazać się tylko jedna pozycja. Kliknij->Edytuj, masz mieć zaznaczone Pokaż okno pobierania, tylko to. Jak znajdują się tam jakieś wpisy to wywal. Pozatwierdzaj, zrestartuj Operę, spróbuj pobrać jakiś motyw.

Nie wiem czy to pomoże, sprawdzić nie zaszkodzi. No nic innego nie przychodzi mi teraz do głowy.

darmi napisał(a):

Wielkie dzieki pomogło.jestes wielki, pozdrawiam

JaDo napisał(a):

Originally posted by darmi:

jestes wielkihappy .