usuwanie po wyszukaniu

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
Przemod napisał(a):

witam
czy jest mozliwosc stworzenia przycisku, ktory umozliwial by usuwanie niewyswietlonych wiadomosci po uzyciu opcji wyszukiwania? bardzo ulatwiloby mi to zycie...

szyk napisał(a):

W jaki sposób miałby działać? smile

PS. Nie ma szans, o ile można by było kombinować z nieprzeczytanymi wiadomościami, to niewyświetlonymi nic się nie da zrobić.

Przemod napisał(a):

Originally posted by szyk:

W jaki sposób miałby działać? smile



no jak w jaki, skoro jedne sa wyswietlone, a inne nie, to moznaby je jakos wyroznic, a zatem moznaby ktores usunac.

szyk napisał(a):

W przypadku nieprzeczytanych jest polecenie "Select next unread", więc można by było np. użyć konstrukcji: Select next unread & Delete & Select next unread & Delete & ... x100, to może kolejne wiadomości byłyby kasowane. smile
Ale nie ma takiego polecenia dla niewyświetlonych wiadomości.

Ryszard napisał(a):

czy jest mozliwosc stworzenia przycisku, ktory umozliwial by usuwanie niewyswietlonych wiadomosci po uzyciu opcji wyszukiwania?


Może i jest wink ale...

Jak szukałeś, to masz jakiś warunek. Tak na logikę - jeżeli zrobisz drugi z zaprzeczeniem (czyli jak było "Zawiera" to przestawiasz na "Nie zawiera" i odwrotnie) to znajdujesz wiadomości, których nie wybrał pierwszy.

Druga możliwość - w "Odebranych" masz odptaszkowane Widok - Pokaż - Przefiltrowane, a we właściwościach filtra wybierającego potrzebne wiadomości masz zaptaszkowane "Nie pokazuj wiadomosci w innych filtrach". Skutek: w Odebranych nie widać tych wiadomości, które są widoczne w zdefiniowanym przez Ciebie widoku. Nawet jak w Odebranych zaznaczysz wszystkie i wywalisz, to tych odfiltrowanych nie ruszy.