Problem z zakładkami

w dziale Opera
shikko napisał(a):

Witam. Może ktoś mi pomoże w rozwiązaniu następującego problemu. Swego czasu chciałem przekopiować (!) zakładki z IE (Ulubione Internet Explorera) do Opera. Robiłem to za pomocą CTRL+C i CTRL+V. Efekt niestety był niespodziewany -> linki pojawiły mi się w zakładkach (Menu: Zakładki) ale na głównej, rozwijanej liście. I teraz jest najlepsze: próbowałem kopiować cztery razy co spowodowało pojawienie się czterokrotnego wykazu linków (wiele, wiele .... linków smile ) i... nie mogę ich nijak usunąć. Dla ułatwienia dodam, że nie znalazłem pliku "opera6.adr" gdzie spodziewałem się znaleźć możliwość usunięcia tych niechcianym linków.
Pozdrawiam shikko.

archetwist napisał(a):

Jeśli nie możesz ich usunąć poprzez Menadżera zakładek, to po prostu usuń ów opera6.adr (po zamknięciu Opery). Przy kolejnym uruchomieniu Opery, zostanie utworzony. A zakładki importuj zamiast kopiować (Plik -> Import i eksport). Opera importuje zakładki z IE bez większych problemów.

shikko napisał(a):

Dzięki bardzo. Wykonane smile Działa jak należy.
Pozdrawiam.

archetwist napisał(a):

Originally posted by shikko:

Dzięki bardzo. Wykonane smile Działa jak należy.


W takim razie witam w gronie operowiczów bigsmile

archetwist napisał(a):

Originally posted by darekg:

są dodawane, jednak ich układ zupełnie sie zmienia. Zakładki są dodawane alfabetycznie i nie da sie edytować (przestawiać w kolejności wyświetlania)


Zakładki -> Menadżer zakładek -> przycisk Widok

darekg napisał(a):

Witam.
Pisze w tym poście bo mam problem z zakładkami a nie chce zakładać nowego. Po dziwnych zawieszkach Opery niewiem zabardzo czym spowodowane poniekąd staraciłem całe zakładki w Operze. Otóż pisze poniekąd ponieważ zakładki po wgraniu tradycyjnie Zakładki >> Plik >> Importuj zakładki Opery. są dodawane, jednak ich układ zupełnie sie zmienia. Zakładki są dodawane alfabetycznie i nie da sie edytować (przestawiać w kolejności wyświetlania), również wszystkie separatory są ustawiane na ostatnich pozycjach a nie jak poprzednio ładnie dzieliły odpowiednie stronki. Jeżeli ktoś sie z takim problemem spotkał i sobie poradził proszę o pomoc. Z góry dziekuje. Pozdrawiam

Edit. Dzieki za pomoc. Ale człowiek głupi.