Przycisk otwierający kilka linków ?

w dziale Opera
tomi7 napisał(a):

Czy w Operze można dodać przycisk, który po nacisnięciu otworzy 4 różne linki do www na osobnych panelach ?

szyk napisał(a):

Wszystkie na nowych kartach:

New page & Go to page, "adres1" & New page & Go to page, "adres2" & New page & Go to page, "adres3" & New page & Go to page, "adres4"


Przycisk: button - zacytuj, wstaw własne strony (+ nazwę), daj podgląd i otrzymasz własny przycisk. Ew. zastosuj inną metodę. smile

archetwist napisał(a):

Wydaje mi się, że można też skorzystać z zapisywania sesji (Plik -> Sesje -> Zapisz bieżącą sesję).

andol napisał(a):

Można też utworzyć folder z zakładkami do wybranych stron i korzystać z polecenia Otwórz wszystkie elementy folderu. Dla wygody folder można umieścić na pasku osobistym.

daroc napisał(a):

button
Cytowanie to prosty sposób na dodanie nowego przycisku. Czy jest sposób aby robiąc to w ten sposób jeszcze dodać dla niego ikonkę?

Jakub81 napisał(a):

Można też przypisać Krótką nazwę (nickname) folderowi zakładek... Wpisanie tej nazwy w pasku adresu otworzy wszystkie strony z folderu. Do tego można zrobić przycisk, podobnie jak przedstawił to szyk - tylko, że w miejsce adresu należy wpisać Krótką nazwę folderu.

Jest to lepsze rozwiązanie niż szyka, bo w folderze można swobodnie dodawać/zmieniać strony zamiast za każdym razem tworzyć nowy przycisk. I lepsze niż andola, bo oszczędza co najmniej jedno kliknięcie wink Chociaż na Pasku osobistym też można umieścić zakładkę prowadzącą do Krótkiej nazwy folderu (co jest prostsze niż stworzenie przycisku).

Ryszard napisał(a):

zacząłem od cytatu, wspomogłem się http://www.testopery.terramail.pl/754/skin2.html, dodadłem

,,,"TU wpisz opis","Add Attachment"


New page,,,"TU wpisz opis","Add Attachment" & Go to page, "adres1" & New page & Go to page, "adres2" & New page & Go to page, "adres3" & New page & Go to page, "adres4"


Przycisk: button iiiiii...........?????????

szyk napisał(a):

Originally posted by Ryszard:

wspomogłem się http://www.testopery.terramail.pl/754/skin2.html


W zakładkach miałem http://www.testopery.terramail.pl/skin2.html i myślałem, że już usunąłeś tę stronę, okazuje się, że nie. smile

Ryszard napisał(a):

Działa. Chociaż dla mnie wygodniejszy jest skrypt z http://nontroppo.org/wiki/PrzyciskiUzytkownika#creating - "kiedyś" otworzyłem w nowym oknie to "Opera Button Editor (javascript:)", zapisałem lokalnie, nawet dodałem <html> i całą rezsztę i już.

Ryszard napisał(a):

W zakładkach miałem http://www.testopery.terramail.pl/skin2.html

Nie usunąłem, ale "przesunąłem". Jeżeli jest Ci do czegoś przydatna to zapisz ją lokalnie - zdecydowanie szybciej wtedy działa wink

Przydałaby się jej aktualizacja do 8.51 ale kiedy?