aplikacja internetowa readability nie działa na operze

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
k43r napisał(a):

Hej,
Istnieje bardzo fajna aplikacja readability (http://www.readability.com/) w której niestety nie działa przycisk "wyślij daną stronę na czytnik kindle". Niestety ten przycisk nie działa, czy potrafiłby go ktoś naprawić?

Jak to powinno działać (i jak działa w firefoksie)?
- ustawia się wszystko na http://www.readability.com/account/kindle, wciska się przycisk i leci na czytnik

w operze po wcisnięciu przycisku pojawia sie okienko: "Sorry, we were unable to send this article to your Kindle. Support has been contacted automatically to resolve this issue."

kod przycisku:

javascript:((function()%7Bwindow.baseUrl%3D'http%3A//www.readability.com'%3Bwindow.readabilityToken%3D''%3Bvar%20s%3Ddocument.createElement('script')%3Bs.setAttribute('type'%2C'text/javascript')%3Bs.setAttribute('charset'%2C'UTF-8')%3Bs.setAttribute('src'%2CbaseUrl%2B'/bookmarklet/send-to-kindle.js')%3Bdocument.documentElement.appendChild(s)%3B%7D)())


Czy potrafiłby ktoś to naprawić? Tak się pytam bo może ten błąd dla osoby biegłej w javascripcie nie będzie sprawiał dużego kłopotu...

pozdrawiam
k43r

Ryszard napisał(a):

I ten firefox to działa na kindle? wink
Na Operze Mobile (i zwykłej też) na pewno działa http://joliprint.com/ Wklejasz adres strony, chwilę czekasz i masz PDF. A to chyba Twój czytnik czyta. I jakbyś chciał dać komuś z innym czytnikiem to też nie powinien mieć problemów.

Probowałeś dla http://www.readability.com/ zmienić identyfikację przeglądarki?