Poczta Opery i usuwanie wiadomosci z serwera

w dziale Opera
1jedrzej1 napisał(a):

Czy poczta opery posiada mozliwosc (tak jak Outlook) usuwania wiadomosci z serwera po oproznieniu z kosza? Oczywiscie mam zaznaczone pozostaw wiadomosci na serwerze, ale nie dosc ze musze kasowac je z opery to osobno ze skrzynki, co jest juz bardziej monotonne.

Ryszard napisał(a):

TakNie
Jeżeli dla konta z zaptaszkowanym "pozostaw wiadomości" odptaszkujesz, to wiadomości z serwera chyba zostaną usunięte. Po ponownym zaptaszkowaniu dalej będą zostawały.
Odptaszkować, zamknąć menadżera klikając w [OK], ponownie otworzyć i zaptaszkować.
Ale confused ... nie używałem nigdy tego praktycznie dla konta na gazeta.pl i w ogóle do e-maili mam stosunek "easy come, easy go"
Zresztą - wysłałem Ci zaproszenie do gmaila - ustaw sobie na serwerze obsługę POP3 z pozostawianiem kopii na serwerze, a w Operze odptaszkuj pozostawianie wiadomości i nie będzie problemu z kasowaniem Po co usuwać, jeśli posiadasz ponad 2000 MB przestrzeni dyskowej?! smile
A na koncie na gazeta.pl możesz postawić przekierowanie na gmaila.

glubiszremoved napisał(a):

Jeśli odptaszkujesz pozostaw wiadomosci na serwerze to beda usuwane. W gmailu mozesz w ustawieniach POP3 (tylko musisz go jeszcze dodatkowo wlaczyc bo domyslnie jest wylaczone) ustawic zeby po odebraniu wiadomosci przez klienta email trafialy do kosza. I tak jest chyba najlepiej bo jesli cos sie stanie ze chciabys przeczytac usunieta z klienta email wiadomosc to mozna sobie ja odnalesc w koszu - ale tylko 30 dniowe.