strona glowna opery mini. Jak zmienic zakladki?

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
andzelika1108 napisał(a):

sciagnelam opere mini wersje 6.1 na sony ericssona k800. Na stronie glownej moglam dodac tylko dwa odnosniki. Reszta tych kart byla zajeta przez portale zw z opera. No troche mi to sie nie podoba i nie bardzo jest mi potrzebne. Ale nie umiem tego usunac sad czy ktos mi moze pomoc?

zielak007 napisał(a):

W wersji 4 po wejściu do Zakładek lub Szybkiego wybierania pod lewym przyciskiem telefonu jest opcja Zarządzaj, która umożliwia zmianę kolejności, zmianę nazwy lub usunięcie zakładki. Podejrzewam, że nie ma znaczących różnic pomiędzy Operą Mini 4 a 6 w tej kwestii.

Ale skoro masz już konto na MyOpera (i jeśli korzystasz z komputera), to możesz w telefonie wybrać opcję Synchronizuj, wpisać swój login i hasło a następnie odwiedzić na komputerze swoją stronę Opery Link i usunąć zbędne zakładki w wygodniejszy sposób.

andol napisał(a):

Po zaznaczeniu elementu szybkiego wybierania naciśnij klawisz „1” i wybierz „Edytuj” lub „Wyczyść”.

Ryszard napisał(a):

Zmiana zawartości szybkiego wybierania, to żaden problem - najechać kursorem na jeden z elementów i przytrzymać klawisz "otwórz" - pojawi się menu "edytuj-wyczyść". Ale jak odświeżyć miniaturki stron z szybkiego wybierania?

andzelika1108 napisał(a):

dzieki wielkie smile udalo sie bez zadnych problemow. Takie proste, ale bym w zyciu nie wpadla na to.

grzejnik32 napisał(a):

jak odświeżyć
miniaturki stron z
szybkiego wybierania?

smyru napisał(a):

Chyba nie da się odświeżyć, trzeba wyczyścić i dodać ponownie