Zatrzymywanie wszystkich kart.

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
krzystar napisał(a):

Witam
Jak zrobić żeby ładowanie wszystkich kart zostalo w jednej chwili zatrzymane? W jakiejs starszej Operze był przycisk "Zatrzymaj wszystko", czy jest coś takiego wykonalne w Operze 8.5?

Pozdrawiam
Krzystar

andol napisał(a):

Obawiam się, że obecnie nie ma takiej możliwości. Ta funkcjonalność znajduje się gdzieś na liście życzeń.

archetwist napisał(a):

To dziwne, że na liście życzeń, bo we wcześniejszych wersjach była... Mogłaby się czasem przydać.

szyk napisał(a):

Można użyć przycisku button w panelu Okna. Wcześniej jednak trzeba zaznaczyć ręcznie w panelu wszystkie karty lub też nie mieć żadnej zaznaczonej, wtedy po wciśnięciu przycisku powinny się wszystkie karty zaznaczyć (lista kart musi być w tym panelu rozwinięta) i następnie zostanie wykonane polecenie zatrzymaj dla tych zaznaczonych kart.
Dla tego drugiego sposobu, jak się miało zaznaczoną jakąś kartę, to żeby ją odznaczyć, trzeba kliknąć w puste miejsce pod listą kart, którego jednak nie ma, gdy otwartych kart jest zbyt wiele. Spróbuję to jakoś obejść. <--Edycja: button - najlepiej (ale może nie być to konieczne) zaznaczyć w panelu kartę, która nie jest aktualnie na pierwszym planie, potem wcisnąć przycisk i wczytywanie wszystkich stron powinno być zatrzymane. Edycja2: trzeba być na karcie z wczytywaną stroną, żeby przycisk był aktywny. Poza tym, jeśli wszystkie karty w panelu są zaznaczone, wtedy użycie przycisku powoduje wykonanie "Page up" na aktywnej karcie.

Można też, jeśli się nie chce przechodzić do panelu, skorzystać z tej metody: http://my.opera.com/polski/forums/findpost.pl?id=958935 (działała tylko dla przycisków; aby stworzyć własny przycisk, można np. zacytować post z operowym przyciskiem, zmienić polecenie, a potem dać np. podgląd postu).

Już chyba po wszystkich edycjach. smile